Samoa Joe pojawi się na TLC?, WWE kontynuuje Diva Search?, Kurt Angle gotowy na powrót do ringu, Nowi mistrzowie tag teamowy PWG

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że były NXT Champion Samoa Joe jest już zdrowy i w pełni gotowy do powrotu na ring i pierwotnie to on miał być jednym z członków drużyny The Miza w potyczce z The Shield, do której dojdzie podczas gali PPV TLC. Jednak w ostatecznym rozrachunku okazało się, że w miejsce Samoa wskoczył Kane, który powrócił na poniedziałkowym Monday Night RAW.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że oficjele federacji World Wrestling Entertainment mają w planach zorganizowanie kolejnego show o nazwie Diva Search, ponieważ obecnie w brandzie NXT nie ma zbyt wielu kobiet gotowych do pracy w głównym rosterze.

» WWE Hall of Famer Kurt Angle za pośrednictwem Instagrama opublikował zdjęcie plus krótki opis, w którym zapewnił, że czuje się bardzo dobrze i po 11 latach wróci do ringu na gali TLC. Kurt także dodał, że jest zaszczycony współpracą z byłymi członkami The Shield, czyli Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem.

» Tymczasem podczas ostatniej gali organizowanej przez federację Pro Wrestling Guerrilla, The Chosen Bros w składzie( były zawodnik UFC, czyli Matt Riddle oraz Jeff Cobb znany z występów w federacji Lucha Underground) pokonali The Lucha Brothers (Penta el 0M & Rey Fenix) dzięki czemu zostali nowymi mistrzami tag teamowymi PWG.