Kurt Angle odpowiada na zaczepkę Brauna Strowmana odnośnie TLC, The Miz pewny przed TLC, Push dla Aidena Englisha?, Skuteczna obrona pasa przez Tesse Blanchard

» WWE Hall of Famer & Generalny Manager Monday Night RAW Kurt Angle za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat słów jakie padły z ust Brauna Strowmana dotyczące dzisiejszej gali PPV TLC, podczas której Seth Rollins & Dean Ambrose i Kurt zmierzą się z drużyną The Miza w składzie(The Miz, Sheamus, Cesaro, Strowman, Kane):

» WWE Intercontinental Champion The Miz za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat powrotu GM RAW Kurta Angle’a do ringu WWE po 11 latach:

”Znalazłem GM, który szuka chwały i próbuje odebrać moje światło. Przepraszam, Kurt Angle, ale walka wieczoru gali PPV TLC należy do mnie”.

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje, że były NXT Tag Team Champion Aiden English dostanie szansę na pokazanie swoich umiejętności w starciu z obecnym mistrzem WWE United States Baronem Corbinem jednak nie wiadomo, kiedy i gdzie do tego dojdzie. Czy uważacie, że Aiden byłby dobrym mistrzem Stanów Zjednoczonych?

Zdjęcie użytkownika The 434.

» Podczas wczorajszej gali PPV CircusMania organizowanej przez federację WrestleCircus obecna mistrzyni SideShow Tessa Blanchard pokonała Dave’a Crista dzięki czemu zachowała swój tytuł.