Uwaga na Spoilery! Title Change na PPV TLC, Czy Seth Rollins obronił IC Title?, WWE Universal Title Match zapowiedziany na Royal Rumble

» Podczas historycznego TLC Triple Threat Matchu z udziałem kobiet, Asuka pokonała Charlotte Flair oraz Becky Lynch, dzięki czemu została nową SmackDown Women’s Champion. W trakcie pojedynku doszło do ingerencji ze strony RAW Women’s Champion, Rondy Rousey, która zaatakowała Becky oraz Charlotte, co może świadczyć o ich zbliżającej się rywalizacji. Podobno pojawiają się spekulacje sugerujące walkę tej trójki na WrestleManii 35. Warto dodać, że jest to pierwszy panowanie mistrzowskie wrestlerki z Azji w głównym rosterze, natomiast Becky była mistrzynią przez trzy miesiące.

Ronda Rousey Interference Leads To Big Title Change In The WWE TLC Main Event (Photos, Videos)

» Niespodziewanie na TLC, Dean Ambrose pokonał Setha Rollinsa, dzięki czemu zdobył WWE Intercontinental Championship. Jest to trzecie panowanie byłego członka The Shield z Intercontinental Title. Natomiast jego dawny tag team partner zdobył wcześniej wymieniony tytuł 19 sierpnia na gali PPV SummerSlam pokonując Dolpha Zigglera. Poniżej przedstawiamy kilka materiałów z tej konfrontacji:

» Po gali TLC wiemy, że 27 stycznia na Royal Rumble w Phoenix dojdzie do konfrontacji z udziałem WWE Universal Championa Brocka Lesnara oraz Brauna Strowmana. Taką szansę otrzyma Strowman po zwycięstwie odniesionym w starciu z Baronem Corbinem, który musiał sobie radzić również z Apollo Crewsem, Finnem Balorem, RAW Tag Team Champions Bobbym Roodem i Chadem Gable, a także powracającym do telewizji WWE Hall of Famerem Kurtem Angle. Panowie użyli stalowych krzeseł na Corbinie pozwalając wykończyć go Strowmanowi. Zgodnie ze stypulacją, Corbin utracił wszystkie swoje kompetencje jako tymczasowy GM RAW i ciekawe co się stanie z nim oraz Angle, kiedy na RAW powróci Vince McMahon.