Uwaga na Spoilery! Historyczny wyczyn w WWE, Wydarzenia po SmackDown, Uczestnicy Battle of Los Angeles 2017, Wywiad z Laną, Przeciwnik Mike’a Bennetta

» Po raz pierwszy w historii podczas trzech wydarzeń WWE będziemy świadkami walk wieczoru z udziałem kobiet. Otóż na RAW odbył się Women’s Championship Gauntlet Match, na SmackDown otrzymaliśmy Money in the Bank Ladder Match natomiast podczas najbliższego odcinka WWE NXT odbędzie się pojedynek o NXT Women’s Title z udziałem Nikki Cross i Asuki.

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live odbył się dark match, w którym Randy Orton, AJ Styles oraz Shinsuke Nakamura pokonali WWE Championa Jindera Mahala, WWE United States Championa Kevina Owensa oraz Dolpha Zigglera.

» Federacja Pro Wrestling Guerrilla ogłosiła kilku uczestników tegorocznego turnieju Battle of Los Angeles, który odbędzie się w dniach od 1 do 3 września w Reseda:

Flamita
WALTER
Keith Lee
Travis Banks

» W poniższym materiale wideo była pretendentka do pasa Women’s SmackDown Live, czyli Lana wypowiedziała się na temat kolejnej porażki doznanej w starciu z Naomi, gdzie na szali postawiony był tytuł kobiet:

» Wszystko wskazuje na to, że pierwszym przeciwnikiem Mike’a Bennetta będzie Sami Zayn, który na wczorajszym odcinku SmackDown Live przeszkodził nowej parze w segmencie, a następnie doznał porażki w starciu z Baronem Corbinem, który prawdopodobnie zakończyło ich feud: