Przyszłość Kane’a, Wywiad z Laną, Powrót do Ring of Honor, Szczegóły kontraktu Drew Gallowaya

» Ulubiony demon diabła Kane podczas Middle East Film & Comic Con (MEFCC) wypowiedział się na temat powrotu do ringu oraz przejścia na emeryturę The Undertakera:

”Tak jak mówiłem ostatnio. Mój powrót do ringu jest ustalony i nie chciałbym zrujnować żadnych niespodzianek. Cóż, The Undertaker może wreszcie zająć się sobą! W pewnym momencie wszyscy wiedzieli, że jest to nieuniknione, lecz mimo wszystko WWE Universe uważa, że takie wydarzenie nie powinno mieć miejsca”.

» WWE Women Lana w rozmowie ze Scottem Fishmanem dla TVInsider.com wypowiedziała się na temat statusu Ruseva oraz Superstar Shakeup:

”Rusev ma się dobrze. Dochodzi do siebie i stara się spędzać dużo czasu na rehabilitacji w Performance Center. Ciężko mi o tym mówić, ponieważ chciałabym pozostać na RAW, gdyż uwielbiam ludzi tu pracujących. Myślę, że SmackDown Live także robi niesamowitą robotę, ponieważ w pełni wykorzystują wszystkie kobiety w rosterze”.

» Podczas weekendowych tapingów Ring of Honor TV w Baltimore niespodziewanie zjawili się Kenny Dykstra oraz Mike Mondo. Panowie zmierzyli się z obecnymi Ring of Honor Champions The Young Bucks, lecz nie udało im się zdobyć tytułów.

» Niespodziewanie podczas weekendu z WrestleManią 33 do federacji World Wrestling Entertainment powrócił Drew McIntyre, który w jednym z wywiadów udzielonych dla ESPN poinformował o powrocie do NXT. Natomiast portal The Wrestling Observer donosi, że Drew podpisał kontrakt z federacją w dniu odbycia się gali NXT TakeOver: Orlando. Warto wspomnieć o tym, że McIntyre nie został uwzględniony w projekcie WOS Wrestling, który będzie emitowany w stacji telewizyjnej ITV.