Projekt Cena 2.0? Nikki Bella chwali członków Total Divas, Aktualizacja na planie Ortona, Eric Young o śmierci matki

» Według The Wrestling Observer, WWE pracuje obecnie nad projektem “Cena 2.0”, który wydaje się jakimś komercyjnym projektem telewizyjnym, w jaki sposób John Cena zmienił życie ludzi. Producenci głównie patrzą na ludzi w wieku od 10 do 18 lat, którzy mają cytując “prawdziwe historie, które ciągną za serca widzów”. Koszt to 250 dolarów za jednego członka obsady. Poniżej również możemy zobaczyć najnowsze top 10 i wiele filmików przypominających pojedynki Johna Ceny, które promują jego powrót na SmackDown Live już 4 lipca:

» Jak widać na kanale YouTube The Bella Twins, gwiazda WWE, Nikki Bella chwali członka zespołu obsadzonego przez Total Divas czyli Lane. Mówi o bardzo dobrej współpracy z tą osobą. Sama Lana bardzo dobrze rozwija się aktualnie ringowo i dobrze gra rolę poza ringiem.

» Jak informuje F4WOnline, były mistrz WWE Randy Orton ma stracić jeszcze więcej występów w lipcu dla WWE. Viper będzie występował w filmie “ Changeland” w Tajlandii. Reżyserem jest sam Seth Green.  Orton ma być prawdopodobnie nieobecny przez 2 tygodnie  powracając na SmackDown Live 18 lipca tuż przed przez samym Battleground.

» Niestety jak wcześniej już wiedzieliśmy matka lidera The SAnitY Erica Younga przegrała walkę z nowotworem. Po tej informacji dopiero dowiedzieliśmy się, dlaczego Eric rzadziej pojawiał się w telewizji.  Sam zawodnik wypowiedział się na ten temat na Instagramie: