Rusev oraz Lana z walizką MITB?, Nikki Bella potwierdza powrót do Johna Ceny?, Szkoła Wrestlingu KPW zapowiada czerwcowe treningi

» Podczas poniedziałkowego live eventu z udziałem gwiazd WWE w Fayetteville, Aiden English przedstawił swojego przyjaciela Ruseva oraz jego żonę Lane sugerując, że ta dwójka po Money in the Bank znajdzie się w posiadaniu walizek z kontraktem, ponieważ 17 czerwca będziemy obchodzić Rusev & Lana Day! Warto także dodać, że na początku tygodnia WWE United States Champion Jeff Hardy pokonał Ruseva i Shinsuke Nakamure w Triple Threat Matchu, dzięki czemu zachował tytuł mistrzowski.

» Nikki Bella udzieliła wywiadu dla TMZ Sports, w którym wyjawiła, że razem z Johnem Ceną pracują nad swoim związkiem. Była mistrzyni Divas WWE dodała, że ze swoim partnerem widzieli się już kilka razy i za każdym razem starają się rozważać wszystkie problemy, z jakimi przyjdzie im się zmagać.

» Szkoła Wrestlingu Kombat Pro Wrestling poinformowała, że już wkrótce odbędzie się kolejny trening z okazji trzeciego sezonu działalności federacji. Udział w szkoleniu mogą wziąć zarówno nowicjusze chętni postawienia pierwszych kroków w świecie wrestlingu, jak i osoby, dla których praca na ringu jest czymś naturalnym.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym fan page’u Kombat Pro Wrestling.