Potwierdzenie daty Mae Young Classic, Laurel Van Ness o związku z Zackiem Ryderem, Impreza z udziałem kobiet WWE

» Portal F4Wonline.com informuje, że pojawiła się oficjalne ogłoszenie odnośnie drugiego turnieju Mae Young Classic. Odbędzie się on 8 oraz 9 sierpnia w Full Sail University. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy będzie miała miejsce emisja tego wydarzenia w sieci WWE Network. Jeżeli czegoś się dowiemy w tej sprawie, to od razu was o tym poinformujemy.

» Impact Wrestling Women, Laurel Van Ness udzieliła wywiadu dla Women’s Pro Wrestling Weekly, w którym wypowiedziała się na temat swojego chłopaka Zacka Rydera:

”Myślę, że nasza relacja partnerska jest czymś wyjątkowym. Stale pracujemy, ale nie przeszkadza nam, to w utrzymywaniu stałego kontaktu. Na pierwszej randce nie rozmawialiśmy o wrestlingu. Zack opowiadał mi swoje historie z dzieciństwa, nie miałam pojęcia jak rozrywkowym facetem on jest. W zeszłym tygodniu on był w Europie, więc nie widzieliśmy się przez kilka tygodni, ale patrząc z drugiej strony, to robimy to samo i wiemy, przez co przechodzi druga osoba. Wiem, że kiedy on nie odpisuje na moje smsy, to jest zajęty i ciężko pracuje. W zeszłym tygodniu było troszkę gorzej, ponieważ byłam poza domem przez cały tydzień, ale między nami wszystko jest w porządku. Więc jesteśmy szczęśliwi”.

» Na poniżej zamieszczonych zdjęciach przedstawione zostały uczestniczki nowego sezonu Total Divas, czyli Lana, Paige, Nikki Bella, Brie Bella oraz Natalya. Panie bardzo dobrze bawiły się w swoim gronie podczas pobytu w zeszłym tygodniu w Miami.