Drew McIntyre opowiada o współpracy z Dolphem Zigglerem, Konfrontacja Sin Cary z Andrade Almasem, Kolejny odcinek WWE List This

» WWE RAW Star, Drew McIntyre udzielił wywiadu dla Planeta Wrestling, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Dolphem Zigglerem:

”Dolph jest kimś, kogo spotkałem, gdy tylko tutaj dotarłem. Byliśmy w trasie z The Undertakerem, Edgem, Reyem Mysterio, Christianem, a nawet Ricem Flairem. Miałem wtedy bodajże 22 lata. Widziałem jak wrestlerzy pokroju Taker ciężko pracują dzień po dniu nie zależnie od tego, jak bardzo zmęczeni byli. Ludzie aktualnie występujący w rosterze WWE nie mieli tyle szczęścia, co my i być może dwa lub trzy razy mogli współpracować z bardziej doświadczonymi od siebie. Mam tylko 32 lata, ale czuję, że dzięki mojemu dużemu doświadczeniu jestem w stanie pomóc na zapleczu mniej doświadczonym chłopakom, podobnie jak Dolph Ziggler. Musimy być dobrym przykładem dla reszty, jeśli chcemy, aby biznes się odpowiednio kręcił”.

» Jak już wspomniano wygląda na to, że już wkrótce dojdzie do pierwszej konfrontacji w ringu z udziałem Sin Cary oraz byłego mistrza WWE NXT, Andrade “Cien” Almasa. Panowie występują na SmackDown Live. Sin Cara za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie ”throwback”, na którym ukazany jest jego rywal:

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się najnowszy odcinek z serii ”List This!”, w którym Vic Joseph przygląda się kilku gwiazdom WWE takim jak: John Cena, The Rock, Kofi Kingston, The New Day, WWE Hall of Famer Mark Henry, The Rockers, WWE Hall of Famer Kevin Nash.