Shawn Michaels o chęci powrotu do ringu, WWE 205 Live Star powraca po kontuzji, Drew McIntyre gratuluje Dolphowi Zigglerowi

» Podczas tournee WWE NXT w Wielkiej Brytanii, WWE Hall of Famer Shawn Michaels udzielił wywiadu dla Daily Star, w którym wypowiedział się na temat chęci powrotu do wrestlingu mimo swojego wieku:

”Nie zamierzam zarabiać w taki sposób na życie, po prostu jestem komuś coś winien. Oczywiście jak każdemu wrestlerowi przed występem na WrestleManii towarzyszą różne odczucia, jednak kiedy znajdziesz się na ringu w trakcie największej gali w roku, to wiesz, że czujesz się fenomenalnie. Przygotowanie się do walki polega na włożeniu stu procent we wszystkie treningi. Nie chcę narażać siebie oraz swojej rodziny, aby ponownie znaleźć się w ringu, co prawda chciałbym tego dokonać jeszcze raz mimo iż mam 52 lata”.

» Noam Dar pojawił się podczas wczorajszego turnieju WWE UK Championship w Royal Albert Hall w Londynie. Był on uczestnikiem Fatal 4 Way Matchu, który wyłonił pretendenta do pasa mistrzowskiego WWE United Kingdom. Warto wspomnieć o tym, że wyżej wspomniany wrestler był nieobecny w świecie wrestlingu od listopada 2017 roku ze względu na uraz łąkotki, przez który musiał poddać się operacji i pauzować ponad pół roku.

» WWE Monday Night RAW Star, Drew McIntyre za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat zwycięstwa swojego partnera, Dolpha Zigglera nad Sethem Rollinsem, dzięki czemu został sześciokrotnym WWE Intercontinental Championem: