Goldberg vs Kevin Owens wkrótce?, Shannon Moore o swoim powrocie, Wpis Daniela Bryana, Triple H o Royal Rumble Matchu i więcej

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Radio wyjawił, że aktualne plany WWE dotyczące Billa Goldberga mówią o tym, że 50-letni wrestler zmierzy się na gali PPV FastLane z Kevinem Owensem o WWE Universal Championship, a następnie zwycięzca tego starcia zmierzy się z Brockiem Lesnarem podczas WrestleManii 33. Co o tym sądzicie? Czy Bill Goldberg ma szanse w starciu z Kevinem Owensem?

» Były WCW, WWE & Impact Wrestling Superstar Shannon Moore udzielił wywiadu dla Orlando Sentinel, w którym wypowiedział się na temat powrotu do wrestlingu:

”Wszyscy wiedzą, że Shannon Moore to Cruiserweight High Flyer. Moim celem było wciśnięcie się ponownie do wrestlingu, aby sprawdzić, czy moje ciało wciąż się nadaje do tej rozrywki. Gdybym nie uprawiał wrestlingu, to z pewnością zająłbym się robieniem tatuaży. Od momentu przenosin na Florydę czuje się świetnie i jestem w bardzo dobrej dyspozycji”.

» Daniel Bryan skomentował na Twitterze walkę Johna Ceny z AJ Stylesem na Royal Rumble. Oto co napisał:

“#SDLive miało tylko jedno starcie w karcie głównej #RoyalRumble i był to najlepszy pojedynek na gali. Gratulacje @JohnCena @AJStylesOrg #16Times”

» Podczas wczorajszej gali PPV Royal Rumble, Enzo Amore oraz Big Cass wzięli udział w kampanii reklamowej KFC ”Georgia Gold”. Spot ten był wynikiem współpracy pomiędzy WWE i KFC:

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat debiutu Tye Dillingera podczas niedzielnej gali PPV Royal Rumble:

» Okada za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat walki Johna Ceny z AJ Stylesem podczas Royal Rumble 2017. Zdaniem Okady jego walka z Kennym Omegą podczas Wrestle Kingdom 11 była lepsza: