Uwaga na Spoilery! Heel Turn Romana Reignsa?, Uczestnicy Elimination Chamber Matchu, Ciekawe rozwiązanie podczas Royal Rumble, John Cena vs Randy Orton?

» Coraz więcej mówi się o tym, że w najbliższym czasie Roman Reigns przejdzie heel turn, a może to już nastąpić w ciągu kilku najbliższych tygodni. Wydarzenia jakie miały miejsce podczas gali Royal Rumble z jego udziałem oraz The Undertakera wskazują na to, że na WrestleManii 33 obejrzymy starcie z udziałem tych dwóch wrestlerów.

» WWE za pośrednictwem Twittera poinformowało, że oprócz Johna Ceny w Elimination Chamber Matchu znajdzie się AJ Styles, któremu należy się walka rewanżowa o WWE Championship. Z pewnością na najbliższym SmackDown Live dowiemy się tego kto zostanie włączony do 6-osobowego EC Matchu, który będzie miał miejsce 12 lutego na PPV Elimination Chamber.

» Podczas wczorajszej gali PPV Royal Rumble część uczestników royal rumble matchu miała zagwarantowaną podwózkę na ring. Zawodnicy o większych gabarytach poruszali się na platformie, a wszystko było zrobione tak świetnie, że nikt kto oglądał galę na żywo o tym nie wiedział:

» Oficjalna strona WWE opublikowała artykuł, w którym poruszają temat możliwej walki Johna Ceny z Randy’m Ortonem na WrestleManii 33. Randy Orton jako zwycięzca Royal Rumble Matchu będzie miał możliwość wyboru pasa WWE lub Universal Championship.

Patrząc na obecne plany, na razie nie ma takiego zamysłu. Mówi się, że Orton zmierzy się z Brayem Wyattem o pas WWE, który ten miałby zdobyć w Elimination Chamber Matchu.