Gwiazdy RAW vs SmackDown na Survivor Series, Chavo Guerrero Jr o odejściu Neville’a z WWE, Kolejny materiał z WWE 2K18

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że podczas tegorocznej gali PPV Survivor Series będziemy świadkami z udziałem członków należących do brandu RAW oraz członków należących do brandu SmackDown w związku z czym podczas tegorocznej gali najprawdopodobniej obejrzymy starcie z udziałem obecnego mistrza WWE Jindera Mahala oraz WWE Universal Brocka Lesnara.

» Były WWE Superstar Chavo Guerrero Jr wystąpił gościnnie w podcaście The World According To Wrestling, w którym wypowiedział się na temat Neville’a i jego przygody z WWE:

”Starałem się być najlepszym wykonawcą i już jako dziecko ze skupieniem oglądałem Lucha Libre, Japanese Styles, American Style, ale swoją przygodę z wrestlingiem rozpocząłem w Dojo w Japonii, gdzie nauczyłem się wszystkiego co w późniejszym czasie Wam, czyli moim fanom prezentowałem. Jestem dumny z mojego pochodzenia jednak nie zamierzam skupić się na stereotypach jakie panują na temat kraju, z którego pochodzę. Jeśli chodzi o sytuację związaną z Nevillem to nie zamierzam się nad tym zbyt wiele rozpisywać, gdyż ostateczna decyzja należy do zawodnika, a ja sam wiem jaka sytuacja panuje na zapleczu w WWE i nie jestem zaskoczony decyzją jaką podjął zawodnik z Anglii”.

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się kolejny materiał wideo z gry WWE 2K18, który dostępny jest dla subskrybentów Early Access: