Statystyki Women’s Royal Rumble Matchu, Rozmowa mistrzów na zapleczu Royal Rumble, Ważne przemówienie Titusa O’Neila

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o tym, że pierwszy w historii Women’s Royal Rumble Match trwał 58 minut i 57 sekund. Zwyciężczyni, czyli Asuka przebywała w ringu przez 19 minut i 41 sekund. Sasha Banks miała okazję wejść z numerem jeden i przebywać w ringu przez 54 minuty i 46 sekund. Najkrótszą przygodę z kwadratowym pierścieniem miała Vickie Guerrero, która została wyeliminowana po 57 sekundach. Najwięcej eliminacji miała Michelle McCool bo aż pięć a w tym: Sonya Deville, Liv Morgan, Molly Holly, Lana i Vickie Guerrero. Nia Jax wyeliminowała aż 4 wrestlerki: WWE Hall of Famer Jacqueline, Kelly Kelly, Ruby Riott oraz Naomi.

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo z udziałem SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair oraz WWE United States Champion Bobby Roode. Ekipa rozmawiała z WWE Hall of Famerem, a Charlotte próbowała przekonać Bobby’ego do ulepszenia swojego okrzyku ”Woooo!”. W szóstym tygodniu turnieju Charlotte i Bobby zmierzą się z Apollo Crewsem i Nia Jax.

» WWE Superstar Titus O’Neil wygłosił przemówienie podczas NHL All Star Weekend „Principals of Declaration” Summit w Tampa o czym poinformował za pośrednictwem swoich portali społecznościowych: