Uwaga na Spoilery! Wywiad z Bobbym Roodem po gali FastLane, AJ Styles po raz kolejne przeszedł do historii, Kolejna walka zapowiedziana na WrestleManii 34

» Cathy Kelley przeprowadziła wywiad z Bobbym Roodem po utracie tytułu mistrzowskiego United States w starciu z Randym Ortonem. Bobby powiedział, że nie był to wynik na jaki liczył, ale przebywał w ringu z 13-krotnym mistrzem świata, który posiadał każdy tytuł w federacji, a wieczorem został pobity przez lepszego człowieka. Bobby dodał, że jego celem było wejście na WrestleManii jako mistrz United States, aby stać się najlepszym, jednak do tego nie djdzie:

» WWE Champion AJ Styles stał się 11 wrestlerem, który posiadał wiele tytułów WWE, a jego title run trwa ponad 100 dni – tak podaje oficjalne konto WWE Stats na Twitterze. Jedynymi wielokrotnymi mistrzami WWE, których wszystkie panowania trwały dłużej niż 100 dni są: Styles, WWE Hall of Famer Randy Savage oraz WWE Hall of Famer Bruno Sammartino.

» Na FastLane, Charlotte Flair pokonała Ruby Riott, a po walce zjawiła się Asuka, która wymownym gestem wskazała na logo WrestleManii 34. Wszystko wskazuje na to, że na kwietniowej gali poznamy nową mistrzynię, ponieważ oficjele WWE chcą podtrzymać niesamowity streak zawodniczki z Japonii: