Kurt Angle chwali Jasona Jordana, Charlotte Flair o stanie zdrowia Rica Flaira, Alberto El Patron powraca do Global Force Wrestling

» Generalny Manager Monday Night RAW Kurt Angle wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Garry’ego, Tima i Hamisha, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Vincem McMahonem:

”Współpraca z Vincem McMahonem nie jest czymś trudnym do wykonania, ale mimo wszystko ma on swoje zasady, które trzeba przestrzegać przez co jest bardzo dobrym szefem. Jeśli chodzi o Jasona Jordana to ma on jeszcze bardzo bardzo wiele do zrobienia, gdyż jest nieśmiałym, ale zarazem jednym z najlepszych sportowców w WWE. Wkrótce fabuła dotycząca naszego pokrewieństwa nabierze tempa”.

» WWE SmackDown Women Charlotte Flair wystąpiła w podcaście Mix 94.1 Mercedes In The Morning, w którym wypowiedziała się na temat obecnego stanu zdrowia Rica Flaira oraz inspiracji do zostania profesjonalną wrestlerką:

”Cóż jeśli mam być szczera to osobą, która zainspirowała mnie do zostania wrestlerką był mój brat, który chciał pójść w ślady naszego ojca i zostać gwiazdą WWE. W 2012 roku przeprowadziliśmy się do Tampy i tam spróbowaliśmy swoich sił w FCW. Niestety po pewnym czasie mój brat zmarł, a ja żyję naszymi marzeniami. Ric robi bardzo duże i szybkie postępy. Powrócił do swojego starego nawyku rozbawiania najbliższych co cieszy”.

» John Gaburick udzielił wywiadu dla portalu internetowego wrestlezone.com, w którym wypowiedział się na temat możliwego powrotu Alberto El Patrona do federacji Global Force Wrestling:

”Mamy plany dotyczące przyszłości Alberto El Patrona. Jesteśmy podekscytowani faktem iż powróci on do nas na Bound For Glory”.

Alberto El Patron został zawieszony przez GFW w dniu 12 lipca z powodu problemów osobistych, które miały miejsce na lotnisku. Niespełna miesiąc po tym wydarzeniu oficjele GFW zdecydowali się na odebranie tytułu mistrzowskiego zawodnikowi z Meksyku i mało prawdopodobne było to, że wkrótce były mistrz zawita po raz kolejny w GFW. Te przypuszczenia stały się faktem i już 5 listopada na gali Bound For Glory będziemy świadkami wydarzeń z udziałem El Patrona, który miałby zmierzyć się z Reyem Mysterio na tym wydarzeniu, ale obie strony nie doszły do porozumienia i wszystkie plany spaliły na panewce.