Paige pojawi się dziś na SmackDown?, Jason Jordan na Survivor Series za Romana Reignsa?, Kto lepszym zastępcą w The Shield?

» Była WWE Divas Champion Paige za pośrednictwem Twittera opublikowała następujący wpis, w którym poinformowała o swoim locie do Wielkiej Brytanii przez co pojawiło się sporo spekulacji dotyczącej jej obecności na RAW bądź SmackDown Live:

Portal PWInsider.com informuje o tym, że Paige nie była obecna na zapleczu Bound For Glory, gdzie wystąpił jej narzeczony Alberto El Patron, według którego Paige już wkrótce powróci do ringu i być może nastąpi to na niebieskiej tygodniówce w dniu dzisiejszym.

A wy, gdzie chcielibyście oglądać Paige?

» W dniu wczorajszym na portalu społecznościowym PWInsider.com pojawiła się informacja dotycząca przyszłości Romana Reignsa, który być może nie pojawi się na gali Survivor Series mimo wcześniejszych zapowiedzi. WWE nie chce narzucić zbyt ciężkiego harmonogramu członkowi The Shield, który w ostatnim czasie przez pewną chwilę przebywał w szpitalu i nie wiadomo w jakim stopniu ucierpiała na tym jego kondycja fizyczna. Jeśli Roman nie będzie gotowy na SS to planem B jest obecność Jasona Jordana w drużynie RAW, której kapitanem jest jego ”ojciec” Kurt Angle. Czyli może dojść po raz pierwszy do współpracy ojca z synem.

» Na stronie WWE.com pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosować na osobę, która lepiej sprawdziła się w roli trzeciego członka The Shield zastępując nieobecnego Romana Reignsa. Tak prezentują się aktualne wyniki głosowania:

52 procent głosów oddanych na Kurta Angle – WWE TLC: Tables, Ladders & Chairs
48 procent głosów oddanych na Triple H – WWE Live International Tour