Uwaga na Spoilery! Kurt Angle o wsparciu dla swojego syna, Sasha Banks chce walki z Paige, Pojedynki na RAW, Rey Mysterio na inauguracji gali Aro Lucha

» Generalny Manager RAW Kurt Angle wziął udział w Q&A na iPlay, w którym wypowiedział się na temat swojego syna Jasona Jordana:

”Nie byłem zadowolony z tego, że Jason został zastąpiony. W drużynie mieliśmy HHH, czyli jednego z najlepszych wykonawców w historii federacji. Jason został ranny, a HHH go zastąpił. Szczerze to nie wiem, czy byśmy wygrali bez pomocy Huntera. JJ jest moim synem i chcę mu pomagać za każdym razem”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Mike Rome przeprowadził krótki wywiad z Sashą Banks odnośnie możliwego powrotu do ringu Paige:

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w internecie pojawiła się informacja dotycząca możliwego pojedynku z udziałem Romana Reignsa oraz Jasona Jordana o mistrzostwo IC. Jak się okazało GM RAW Kurt Angle ogłosił, że członek The Shield zmierzy się z Eliasem, natomiast Jason z Kanem.

» Federacja Aro Lucha ogłosiła, że 10 grudnia w Nashville odbędzie się inauguracyjne wydarzenie z udziałem Reya Mysterio, który w ciągu swojej 25 letniej kariery występował w takich federacjach jak: WWE, WCW, ECW, Lucha Underground. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane pojedynki:

Rey Mysterio & Pentagon vs Rush & John Morrison
Jack Evans & Hurricane Helms & Maximo vs Garza Jr & La Mascara & Daga
MVP vs Sammy Guevara
Keyra & Lacey Lane vs Vanilla Vargas & Taya
Demus vs Mascarita Dorada
Willie Mack vs Mr. 450