Uwaga na Spoilery! Paige powróciła do ringu na RAW?, Jack Swagger o przygodzie z MMA, Odpowiedź Nattie na drwiny Ruby Riot, Zapowiedź najbliższych tapingów Impact TV

» W poniższym materiale wideo Mike Rome z WWE ogłosił, że Paige wystąpi na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW w swoim pierwszy pojedynku od momentu powrotu do telewizji. Jak się okazało plany w ostatecznym momencie zostały zmienione i zamiast rywalizacji z udziałem sześciu kobiet otrzymaliśmy dwie konfrontacje Mandy Rose & Sonya Deville & Paige vs Sasha Banks/Asuka o czym możecie przeczytać w raporcie widniejącym na naszej stronie głównej.

» Jack Swagger niedawno wystąpił gościnnie w Ring Rust Radio, gdzie wypowiedział się na temat przejścia do Bellator MMA:

”Od samego początku podobało mi się to co można obejrzeć w Bellator. To popularne miejsce dla wojowników. Od 10 lat jestem profesjonalnym wrestlerem, natomiast od 25 lat amatorskim zapaśnikiem i to sprawi, że będę kimś w MMA. Od dawna myślałem nad przejściem do MMA, ponieważ sporty walki również są popularne tak bardzo jak WWE. Czuję się zaszczycony, gdyż mogę uczyć się od największych gwiazd MMA”.

» W taki sposób była SmackDown Women’s Champion Natalya wypowiedziała się na temat drażniącego komentarza jaki pojawił się na profilu Ruby Riot:

» Portal internetowy PWInsider informuje o tym, że federacja Impact Wrestling wkrótce powróci do Orlando na Florydzie w celu nagrania kolejnych tapingów Impact TV. Warto także wspomnieć o tym, że kolejne tapingi IW TV odbędą się w marcu w Kanadzie.