Były WCW World Heavyweight Champion zadebiutuje w Impact TV?, Bobby Roode partnerem Nattie w MMC, Jeff Cobb o zdobyciu ROH World TV Championship

» Były WCW World Heavyweight Champion wystąpił na zeszłotygodniowym evencie organizowanym przez federację Border City Wrestling z okazji 25-lecia. Pojedynek zostanie wyemitowany na Impact Wrestling One Night Only pay-per-view 9 listopada w sieci Global Wrestling Network. Arquette połączył siły z RJ City i razem pokonali Joela Colemana i Idrisa Abrahama. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy David zadebiutuje oficjalnie w Impact TV, ale w ostatnim czasie regularnie pojawia się na eventach indy wrestling, a także odwiedził siedzibę WWE. Wrestler w rozmowie dla The Windsor Star wypowiedział się na temat swoich obrażeń doznanych w wrestlingu:

”Złamałem trzy żebra. Cała strona mojej twarzy była spuchnięta po uderzeniu w twarz, miałem podbite oko, a potem były tylko mniejsze rzeczy. Mam teraz wodę w łokciu, kolana stale mnie bolą i podobnie mają się moje plecy. Mam dwa palce, które nie są w stanie się zgiąć, ale czego nie robi się dla naszego biznesu”.


» Bobby Roode za pośrednictwem Twittera poinformował, że zastąpi on Kevina Owensa w turnieju WWE Mixed Match Challenge. Od tej chwili Bobby będzie współpracował z Natalią, która także wspomniała o tej historycznej chwili:

» Jeff Cobb w rozmowie dla Baltimore Sun wypowiedział się na temat zdobycia ROH World TV Championship:

”To było bardzo szokujące, ponieważ dokonałem tego podczas mojego pierwszego występu na ringu Ring of Honor. To było naprawdę surrealistyczne, ponieważ mogłem wejść tam i wygrał pas. Myślę, że to dobry znak i naprawdę nie zdawałem sobie sprawy z tego do momentu aż nie powiedziano mi. W tym samym dniu dowiedziałem się, że moim zadaniem będzie zdobycie tytułu mistrzowskiego. Dopiero po jakimś czasie doszło do mnie, to że osiągnąłem tak wiele w jeden dzień”.