Kolejna walka CM Punka w UFC?, Oświadczenie WWE w sprawie UK Championship, Drew McIntyre wysyła ostrzeżenie w kierunku Bobby’ego Roode’a, Pożegnanie Kevina Owensa

» Duke Roufus, czyli trener osobisty byłego zawodnika WWE CM Punka, który we wrześniu 2016 roku zadebiutował w federacji UFC podczas eventu 203 zauważył, że być może jego podopieczny wkrótce stoczy kolejną walkę w oktagonie. Po szybkiej porażce doznanej przez Punka prezes UFC w taki sposób wypowiedział się na jego temat:

”Wydaje mi się, że nie będzie miał on kolejnej walki w UFC. Podobnie było z Brockiem Lesnarem, dla którego pierwsza walka była bardzo trudna. UFC jest ciężkim miejscem do nauki i trzeba być bardzo twardym zawodnikiem, aby coś osiągnąć”.

W styczniu tego roku CM Punk udzielił wywiadu dla Fox Sports, w którym oświadczył, że zamierza wystąpić w oktagonie po raz kolejny:

”Pracuję na tym. Podsyłam prezesowi UFC nazwiska osób, z którymi chciałbym się zmierzyć jednak nie wiem nad czym się on zastanawia. Może czeka na galę w Chicago? Obecnie skupiam się na walce i ciężkich treningach. Kolejna walka w UFC stanie się faktem”.

I am such a firm believer in #team Together Everyone Achieves More! Every year I strive to get better as a coach and build a great team culture. I am so proud of all of our team, staff and students. We Are Having Fun Getting It Done! I have the pleasure of being a part the team of current @ufc Welterweight Champion #tyronwoodley @twooodley former #ufc and #wec Champion #anthonypettis @showtimepettis Top Flyweight Contender #sergiopettis @sergiopettis #bellator Featherweight Contender #emanuelsanchez @matadorsanchez former #wwe Champion #cmpunk @cmpunk my longtime team member #erikkoch @kocheadufc rising KO Artist #paulfelder @felderpaul surging Welterweight #belalmuhammad @bullyb170 Bellator Middleweight #mikerhodes @teamrocbiggie and Middleweight Submission specialist #geraldmeerschaert @the_gm3 as members of our @roufusport team collectively they are 13-3, 9-2 in the UFC in 2-1 Bellator so far this year! The best has yet to come #roufusport #MartialArts is #Life thanks for the past & future memories. #onelove

A post shared by Duke Roufus (@dukeroufus) on

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o skutecznej obronie pasa WWE United Kingdom przez Pete’a Dunne’a podczas weekendowego wydarzenia organizowanego przez federację Insane Championship Wrestling. WWE wydało poniższe ogłoszenie w tej sprawie:

”WWE United Kingdom Champion Pete Dunne stworzył historię i obronił swój tytuł. W pierwszej walce o WWE United Kingdom Championship, która odbyła się w Wielkiej Brytanii, czyli po za Stanami Zjednoczonymi to jest ringiem WWE, Pete Dunne z powodzeniem obronił tytuł, a miało to miejsce w sobotę w Glasgow. The BruiserWeight pokonał Trenta Sevena, Wolfganga oraz BT Gunna w Fatal 4-Way Matchu na Night 1 of “Shug’s Hoose Party 4”, czyli imprezie organizowanej przez federację Insane Championship Wrestling”.

Po pojedynku mistrz United Kingdom Pete Dunne po raz kolejny powtórzył to o czym mówi od samego początku:

”Federacja ICW jest jedną z największych na świecie… I cieszę się, że mogę być jej częścią oraz częścią WWE”.

Warto także zaznaczyć, że podczas teego wydarzenia powrócił także Cruiserweight Noam Dar, który stworzył drużynę z Sha Samuelsem. Warto dodać, że w przeszłości mogliśmy podziwiać występy tego młodego i utalentowanego zawodnika właśnie w ICW.» W poniższym materiale wideo Drew McIntyre wysłał ostrzeżenie w kierunku obecnego mistrza WWE NXT Bobby’ego Roode’a, z którym zmierzy się o tytuł na najbliższej gali NXT TakeOver: Brooklyn III:

» W poniższych materiałach wideo Kevin Owens oraz 16-krotny mistrz WWE John Cena wypowiedzieli się na temat ostatniego live eventu z udziałem gwiazd WWE w Joe Louis Arena: