Kolejna przerwa od wrestlingu Johna Ceny?, Kolejny uczestnik walki Siedmiu Wspaniałych, Tetsuya Naito pewny przed turniejem G1 Climax 27, Natalya w Southpaw Regional Wrestling

» Według The Hollywood Reporter WWE Superstar John Cena znalazł się w obsadzie filmu ”Bumblebee”, który rozpoczął już swoją produkcję, natomiast w kinach pojawi się dopiero 21 grudnia 2018 roku. Film ten koncentruje się na zółto-czarnym Bumblebee, a jego producentami są: Michael Bay, Lorenzo Di Bonaventura oraz Steven Spielberg, Brian Goldner, Chris Brigham i Mark Vahradian. Tak więc można stwierdzić, że w najbliższym czasie 16-krotny mistrz WWE zrobi sobie kolejną przerwę od występów w ringu.

» Federacja Kombat Pro Wrestling ogłosiła, że na gali KPW Godzina Zero odbędzie się starcie ”Siedmiu Wspaniałych” z udziałem siedmiu zawodników, którzy staną przed szansą na zdobycie kontraktu znajdującego się nad ringiem, który umożliwi walkę o dowolny pas w dowolnym momencie. Dodatkowo zawodnicy będą mogli eliminować przeciwników z walki poprzez odliczenie lub poddanie. Dyskwalifikacja nie obowiązuje! Zatem Siedmiu Wspaniałych będzie nietuzinkowym połączeniem Ladder Matchu, Elimination Matchu i NO DQ Matchu. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedzianych zawodników, a są nimi:

Sawicki, Adam Bravo, Ron Corvus oraz Boski Ostrowski.

Zdjęcie użytkownika Kombat Pro Wrestling.

» Tetsuya Naito niedawno udzielił wywiadu dla strony NJPW, w którym wypowiedział się na temat swoich oczekiwań związanych z turniejem G1 Climax 27:

”Chciałbym tylko powiedzieć, że G1 to największy turniej. Największa możliwość do wybicia się. I w 2013 roku właśnie to zrobiłem jednak z upływem czasu mogę stwierdzić, że mogłem lepiej wykorzystać to. Tym razem zamierzam skakać wyżej niż ktokolwiek”.

» WWE SmackDown Live Women Natalya za pośrednictwem portali społecznościowych opublikowała zdjęcie swojego nowego wyglądu Debbie, którą odgrywa w “Southpaw Regional Wrestling”: