Szczegóły pojawienia się The Hardy Boyz w WWE, Niesamowite osiągnięcie Nattie, Zapowiedź NXT TakeOver: Chicago, Wpis Johna Ceny

» Portal PWInsider.com donosi, że The Hardy Boyz przybyli do WWE kilka chwil przed rozpoczęciem WrestleManii 33, ponieważ oficjele federacji nie chcieli dopuścić do wycieku informacji do internetu. Warto wspomnieć o tym, że w sobotę podczas gali Ring of Honor SuperCard of Honor The Hardy Boyz stracili pasy na korzyść The Young Bucks w Ladder Match.

» Podczas niedzielnego Six Pack Challenge Matchu Natalya została pierwszą kobietą w historii WWE, która wystąpiła w 40 pojedynkach na PPV. Warto wspomnieć, że Nattie zadebiutowała na PPV w 2008 roku jednak nie będzie miło wspominać tego wydarzenia, ponieważ straciła Divas Championship na korzyść Michelle McCool.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera ogłosił, że 20 maja w Chicago odbędzie się specjalny odcinek NXT TakeOver: Chicago, a dzień później będziemy świadkami gali WWE BackLash z udziałem gwiazd niebieskiego rosteru. Triple H także ujawnił, że w maju odbędą się nxt live eventy w Phoenix, Riverside, San Diego, Cincinnati oraz Evansville:

» WWE SmackDown Superstar John Cena za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat oświadczyn na WrestleManii 33: