Natalya zadowolona z pobytu Rondy Rousey w WWE, James Ellsworth wprowadził Intergender Match do WWE, Spotkanie Johna Ceny z Nikki Bellą

» WWE RAW Women Natalya udzieliła wywiadu dla Joe.ie, w którym wypowiedziała się na temat dołączenia Rondy Rousey do WWE:

”Naprawdę bardzo lubię Rondę Rousey. Ona jest osobą, której naprawdę nie da się nie lubić. Jest moją dobrą przyjaciółką i jestem pod wrażeniem jej niesamowitych umiejętności sportowych. Ma wiele ciekawych aspektów jak: etyka pracy, postawa, motywacja oraz determinacja do tego, aby wciąż utrzymać swój wysoki poziom. Mimo wszystko jest ona również skromną osobą, za co ją lubię i szanuję”.

» Były WWE Superstar James Ellsworth wystąpił w odcinku Roman Show, w którym wypowiedział się na temat stworzenia Intergender Championship oraz współpracy z Becky Lynch:

”W listopadzie ubiegłego roku mieliśmy Intergender Match w WWE. Stworzyłem go razem z Becky Lynch, więc jestem częścią nowej historii, ponieważ był to pierwszy taki występ od dekady. Następnie na WrestleManii 34 doszło do konfrontacji z udziałem WWE COO Triple H oraz Rondy Rousey, która powinna być przerażona konfrontacją z płcią przeciwną, jednak tak nie było. Myślę, że z biegiem czasu w WWE będzie więcej intergender matchów”.

» TMZ donosi, że John Cena udał się do San Diego, aby odwiedzić Nikki Bella, a następnie duet był widziany w jednej z restauracji.

W ostatnim czasie John Cena stwierdził, że chciałby się ożenić oraz mieć dziecko z Nikki, przez co pojawiły się plotki sugerujące, że ta cała historia jest tylko stworzona na potrzeby fabuły, której Nikki zaprzeczyła w wywiadzie dla ET Canada Live.