The Revival nowymi mistrzami w NXT?, Uraz Mustafy Aliego na evencie w Europie, Ważna dziesiąta rocznica Goldusta

» W poniższym materiale wideo Kayla Braxton przeprowadziła krótki wywiad z The Undisputed Era (Roderick Strong i Kyle O’Reilly) odnoszący się do ich pojedynku z The Revival podczas eventu w San Antonio. Warto zauważyć, że jest to kolejny występ na tego rodzaju wydarzeniu byłych mistrzów tag teamowych NXT.

» WWE 205 Live Star Mustafa Ali za pośrednictwem Twittera poinformował o urazie, jakiego nabawił się podczas starcia z WWE Cruiserweight Championem Cedricem Alexanderem w trakcie tournee po Europie. Na poniżej zamieszczonym zdjęciu możemy zobaczyć ilość szwów, które były potrzebne do opatrzenia jego rozcięcia na głowie:

» WWE Star Goldust za pośrednictwem Twitter poinformował, że w dniu wczorajszym minęło dziesięć lat od momentu, kiedy przestał nadużywać narkotyków oraz alkoholu:

”Dziś jest ważny dzień. Dziesięć lat temu stałem w bramie śmierci, a narkotyki oraz alkohol pochłaniały wszystko. Dzięki łasce Boga przeżyłem, a trzeźwość jest najważniejszą rzeczą w moim życiu i jestem z siebie dumny”.