Jazz chciałaby zmierzyć się z Charlotte Flair, Becky Lynch wspomina tryout w WWE, Lista 10 szalonych wesel w WWE

» Była WWE Superstar Jazz wystąpiła w najnowszym odcinku podcastu Duke Loves Rasslin, w którym wypowiedziała się na temat chęci walki z Charlotte Flair:

”Szczerze mówiąc, to najpierw chciałabym usłyszeć w jaki sposób fani zapatrują się na taką możliwość oraz, co by zrobili widzą mnie w jednym ringu z Charlotte Flair. Jeśli nadarzyłaby się taka okazja, to chciałabym ją wykorzystać w stu procentach. Obserwowałam ją przez długi czas i chcę zobaczyć, która z nas jest bardziej dominującą postacią w kobiecym wrestlingu. Ona jest córką Rica Flaira, ale moim ojcem jest James Moore, a ludzie zapominają, co on osiągnąć w tym biznesie”.

» WWE SmackDown Live Women Becky Lynch wystąpiła gościnnie w podcaście Chasing Glory with Lilian Garcia, w którym wypowiedziała się na temat swojego udziału w tryoucie, który miał miejsce w 2014 roku:

”To miało miejsce w Birmingham w Anglii. Po prostu pojawiłam się tam i wiedziałam, co zamierzam zrobić. Norman Smiley, Jim Ross oraz Robbie Brookside bacznie przyglądali się mojej osobie. Wykonywaliśmy różne ćwiczenia, ale w głowie śpiewałam sobie piosenkę Eminema pod tytułem – Lose Yourself. Miałam tylko jedną szansę na dostanie się do WWE i ją wykorzystałam. Wtedy miałam niespełna 25 lat, udało mi się otrzymać kontrakt i niedługo po tym zadebiutować w WWE”.

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo prezentujący listę dziesięciu najbardziej szalonych wesel, które miały miejsce w WWE. W tym nagraniu możemy zobaczyć chociażby występ Lany, która została wepchnięta na swój tort weselny, Vince’a McMahona ogłaszającego AJ Lee nową GM RAW podczas jej ślubu z Danielem Bryanem oraz Steve’a Austina ratującego Stephanie McMahon przed The Undertakerem: