Zastrzeżenie w starciu Becky Lynch z Charlotte Flair, Triple H dziękuje fanom w Melbourne, Zapowiedź odcinka WWE Total Divas

» Podczas WWE Super Show-Down, Becky Lynch obroniła mistrzostwo kobiet w starciu z Charlotte Flair przez dyskwalifikację. Jak się okazało starcie rewanżowe będzie miało miejsce na wtorkowym SmackDown Live. Na stronie WWE.com pojawiła się informacja dotycząca pewnego zastrzeżenia otóż jeśli Becky zostanie zdyskwalifikowana, to straci SmackDown Women’s Championship na korzyść swojej rywalki:

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o zwycięstwie Triple H (w/Shawn Michaels) z The Undertakerem (w/Kane) podczas niedzielnego wydarzenia Super Show-Down. WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera podziękował fanom z Melbourne za doping, na który mógł liczyć w trakcie eventu:

» W najnowszej odsłonie Total Divas, Nia Jax rozmawiała z Paige o randce z jej bratem, natomiast Natalya próbuje przekonać wszystkich, że jest wspaniałą gospodynią. Oto krótkie streszczenie środowego odcinka: