Dean Ambrose wkrótce twarzą WWE + Heel turn, Triple H o wprowadzeniu intergender matchów, Nowe miejsce WWE Crown Jewel

» Bryan Alvarez w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wypowiedział się na temat heel turnu Deana Ambrose’a, który ma zostać przeciągnięty do Survivor Series:

”WWE może próbować zbić fanów z tropu, ale z pewnością Dean Ambrose przejdzie heel turn w niedalekim czasie, przez co otrzymamy kolejny storyline z udziałem członków The Shield i ich występem na WrestleManii 34. Odkąd Seth Rollins odwrócił się od swoich braci, stał się twarzą WWE i podobnie ma być z Deanem o ile Vince McMahon zdecyduje się na chwilową rezygnację z Romana Reignsa”.

» WWE COO Triple H wypowiedział się na temat wprowadzenia kolejnych intergender matchów w przyszłości:

”To dla mnie zabawne. W takich starciach istnieją momenty szokujące oraz spektakularne. Kobiety WWE nie potrzebują mężczyzn, aby odnosić sukces na ringu, nie potrzebują kogoś, aby przygotować spektakularne widowisko. Wrestlerki nasze wielokrotnie były w stanie skraść show, a 28 października w Nowym Jorku będą miały okazję wystąpić na specjalnej gali PPV Evolution. Myślę, że w przyszłości będzie okazja do obejrzenia kolejnych intergender matchów”.

» Oficjele WWE poinformowali, że zbliżające się wydarzenie WWE Crown Jewel zostanie przeniesione z King Fahd International Stadium na mniejszy King Saud University Stadium. Niestety powód takiej decyzji jest nieznany, ale podobno na stadionie King Fadh prowadzony jest remont i z tego względu trzeba będzie zorganizować event na mniejszym stadionie.