Skuteczny powrót Asuki do telewizji, Czy Charlotte zachowała mistrzostwo po WWE 205 Live?, Kolejne zwycięstwo Noam Dara na WWE 205 Live

» W tym tygodniu na SmackDown powróciła była mistrzyni kobiet NXT Asuka, która pomogła Naomi w pobiciu The IIconics. Wygląda na to, że podczas przeszłomiesięcznego eventu o nazwie WWE Super Show-Down dojdzie do konfrontacji tag teamowej z udziałem całej czwórki. Show odbędzie się 6 października w Australii. Poniżej przedstawiamy krótki materiał wideo z wywiadu jaki przeprowadziła Kayla Braxton. Jej gościem była Naomi dziękująca Asuce za pomoc:

» Po zejściu z anteny wtorkowego odcinka WWE 205 Live odbył się dark match, w którym WWE SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair pokonała Carmelle i Becky Lynch w Triple Threat Matchu, co pozwoliło jej zachować mistrzostwo. Jeden z czytelników wrestlinginc.com zauważyć, że Carmella spędziła większość czasu na jedzeniu popcornu poza ringiem.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE 205 Live odbyło się starcie z udziałem Noam Dara, który poradził sobie z niezależnym wrestlerem Bryanem Kellym. Warto zaznaczyć, że pracował on wcześniej jako James Alexander, a na Monday Night RAW wcielił się w rolę Jimmy’ego Jamesa. Na czerwonym show razem ze swoim tag team partnerem musiał uznać wyższość członków The Authors of Pain.