The Revival oraz inni członkowie rosteru WWE proszą o zwolnienie?, Nowa walka dodana do karty NXT TakeOver: Phoenix, Czy Dolph Ziggler opuści WWE?

» W ostatnich dniach sporo mówi się o tym, że The Revival poprosili WWE o zwolnienie z federacji. Ponoć są oni niezadowoleni ze swojej obecnej pozycji w rosterze, to mam być powodem tej prośby. Według Dave’a Meltzera nie jest to jeszcze nic pewnego, ale może być coś na rzeczy. W najnowszym wydaniu The Wrestling Observer Newsletter Meltzer stwierdził, że nikt nie zwraca się z taką prośbą do WWE bez powodu. Wiele się też mówi o tym, że Dash i Scott są zainteresowani przejściem do All Elite Wrestling, ale należy te “plotki” traktować z przymrużaniem oka. Jeśli chodzi o inne osoby, to Mike i Maria Kanellis’owie również prosili o rozwiązanie umowy kilka dni temu. Małżeństwo od początku swojej przygody z WWE nie zaistniało, więc powód ich odejścia jest raczej pewny.

» Po ostatnim odcinku NXT TV, do karty TakeOver: Phoenix dodana została walka Matta Riddle’a z Kassiusem Ohno. A tak prezentuje się obecnie karta gali:

NXT Title Match
Aleister Black vs Tommaso Ciampa (c)

NXT Women’s Title Match
Bianca Belair vs Shayna Baszler (c)

NXT North American Title Match
Johnny Gargano vs Ricochet (c)

NXT Tag Team Titles Match
The War Raiders vs The Undisputed Era (Kyle O’Reilly & Roderick Strong) (c)

Matt Riddle vs Kassius Ohno

» Podobno kontrakt Dolpha Zigglera z federacją WWE kończy się 31 stycznia i oczywiście pojawiły się kolejne głosy, że wrestler zamierza opuścić federację w najbliższym czasie. Wyrusza on już niedługo w trasę “stand up’ową”, a PWInsider  zasugerował, że Ziggler skupi się teraz na tym, gdy jego umowa z WWE wygaśnie. “Show Off” nie pojawiał się w telewizji od czasu swojej porażki z Drew, na RAW pod koniec ostatniego miesiąca. Mówi się też, że nie brał udziału w ostatniej trasie WWE w minionych tygodniach.