KPW Arena 12: Gwiazda Północy – Zapowiedź

Już w najbliższą sobotę o godz. 20:00 w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu odbędzie się 12. edycja gali KPW Arena. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek o pas mistrzowski Kombat Pro Wrestling pomiędzy Ronem Corvusem a Peterem Pannache.

Ostatnie sztuki biletów w cenie 30 zł można zakupić na stronie KupBilecik.pl: https://www.kupbilecik.pl/impreza-32808-gala.wrestlingu.kpw.arena.12.gdynia.html

Ze względu na prezentowane treści, widzowie poniżej 14 roku życia mogą wziąć udział w gali jedynie w towarzystwie osoby pełnoletniej.

Przyjrzymy się jak prezentuje się pełna karta walk:

Pierwsza z dwóch walk kwalifikacyjnych do starcia o miano pretendenta do pasa KPW OldTown. Po jednej stronie jeden z najbardziej doświadczonych polskich wrestlerów Kamil Aleksander, po drugiej przebiegły Gracjan Korpo. Choć Aleksander to pierwszy polski mistrz Do or Die Wrestling, od kilku lat nie może znaleźć swojej ścieżki sukcesu. Czy ta walka będzie dla niego pierwszym krokiem w kierunku odrodzenia?

Japonia to odległy kraj z bogatą tradycją jeśli chodzi o wrestling. Wielką niespodzianką było więc sprowadzenie wrestlerki z Japonii na Arenę 12. Yuu, bo o niej mowa, miała okazję rywalizować już w takich ringach jak Tokyo Joshi Pro, Westside Xtreme Wrestling oraz Revolution Pro Wrestling. W Gdyni zobaczymy starcie trzech rywalek. Do Yuu dołączą przedstawicielki naszego kraju – Bianca i Alisa. Trzeba przyznać, że jest to bardzo ciekawe zestawienie!

Choć nie jest to walka, zapowiada się ekscytująco! Czas bowiem wybrać nowego prezesa Kombat Pro Wrestling. Na stanowisko te kandydują Krzysztof Zasada, Krystian Malinowski i… Piękny Kawaler. Kogo wybierze szatnia KPW? Póki co, cała trójka musi zaprezentować się w debacie, a ta odbędzie się już w sobotę.

Pojedynek dwóch przeciwległych biegunów. Wysoki, potężny i silny Moloch vs utalentowany, atletyczny i zwinny Mateusz Kakareko. Jak wiemy, siła nie zawsze jest przewagą w walkach wrestlingowych i nie jest powiedziane, że Kakareko jest skazany na porażkę. Na pewno łatwo w tym starciu mieć nie będzie, aczkolwiek gdy publiczność będzie stała za nim, to właśnie on może udowodnić swoją wyższość 😉

Druga walka kwalifikacyjna. Ci panowie dogadywali się praktycznie od samego początku. Dużo zmieniło się jednak na Arenie 11, kiedy to obaj znaleźli się w finale tag teamowego turnieju i go przegrali. Boski Ostrowski oskarża o to Davida Oliwę, jednak czy ma rację? Ostatnie dni są pełne napięcia wokół tej dwójki. Zawsze kolorowi i lubiący dobrą zabawę przyjaciele teraz chcą dać sobie po pysku. Tym razem zabawa musi iść na bok. I niezależnie od tego kto wygra, pytaniem jest jak zachowają się obaj w stosunku do siebie po gongu.

Uwielbiany przez fanów Peter Pannache wspiął się na wyżyny swoich możliwości (dosłownie) wygrywając na gali KPW Godzina Zero 2018 kontrakt pozwalający mu na stoczenie walki mistrzowskiej. Na Arenie 11, Pannache zapowiedział, że chce odbyć swój pojedynek z Corvusem na następnej gali i zamierza zostać nowym mistrzem Kombat Pro Wrestling. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ aby zostać mistrzem, Peter musi pokonać silnego i charakternego Węgra, który obecnie podbija całą Europę zdobywając tytuł po tytule. W ostatniej swojej obronie pasa mistrzowskiego KPW, Ron Corvus pokonał Toma La Ruffę – byłą gwiazdę WWE NXT i TNA. Przy tak dużym nazwisku, Peter Pannache wydaje się dla Corvusa jedynie małą przeszkodą. Jednak czy rzeczywiście tak będzie? A, być może właśnie Corvus zlekceważy swojego rywala i w ten sposób otworzy się zwycięska furtka dla Petera? Odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy już w najbliższą sobotę, jednak pewne jest to, że emocji nie zabraknie!

 

Strona Internetowa Kombat Pro Wrestling: http://kpwrestling.pl/

Fan Page Kombat Pro Wrestling: https://www.facebook.com/kpwrestling/