KPW OldTown III – Zapowiedź gali

Zanim dojdzie do największej gali Kombat Pro Wrestling w roku, roster polskiej federacji już po raz trzeci zaprezentuje show podczas największego konwentu postapokaliptycznego w Europie – “OldTown Festival”. Gala odbędzie się w sobotę na lotnisku w Kluczewie.

KPW przygotowało z tej okazji ciekawe zestawienia. Czy będą one miały jakiś wpływ na zbliżającą się “Godzinę Zero”? Przekonamy się już niebawem!

Tak zatem prezentuje się pełna karta walk na sobotnie wydarzenie:

Naprzeciw siebie staną byli członkowie Kawalerii, mimo że ich pobyt w tej grupie nie należał do długich. Z jednej strony młody, perspektywiczny zawodnik przed którym jeszcze wiele do osiągnięcia, a z drugiej zmagający się od 2014 roku tzw. “korposzczur”. Co warto wspomnieć to fakt, że Adam Bravo dopiero zaczyna swoją karierę, a Gracjan Korpo ma już nawet za sobą pojedynek na Węgrzech, w federacji PWM. Będzie to także pojedynek dwóch stylów. Który z nich okaże się lepszy? Odpowiedź poznamy w sobotę.

TYP: Adam Bravo

Drugą zapowiedzianą walką był pojedynek o pas mistrzowski. Stworzony specjalnie na potrzeby OldTown, tytuł dzierżony jest przez wiernego członka Kawalerii, Grega. Na jego drodze stanie tym razem gość z Anglii. Choć tak naprawdę mało wiemy o tym zawodniku, możemy być pewni, że angielska szkoła zrobi swoje i Greg nie będzie miał łatwego zadania, tym bardziej jeśli spojrzy się na warunki fizyczne Lee Rogersa. Jak na człowieka Kawalerii przystało, możemy się natomiast spodziewać nieczystych zagrywek ze strony Grega i to może otworzyć mu drogę do zwycięstwa.

TYP: Greg

Po raz pierwszy na OldTown swoje ringowe umiejętności zaprezentują panie. A trzeba przyznać, że kobiecy roster KPW choć na razie ubogi, robi wrażenie. Dwie siostry ponownie spotkają się w jednej walce, ale tym razem w ringu obecna będzie także Bianca – najbardziej doświadczona z nich wszystkich. Czy doświadczenie przyniesie jej zwycięstwo? Z tym akurat może być różnie, bowiem w Triple Threat Matchach trzeba być też bardzo czujnym.

TYP: Mira

Piękny Kawaler po stracie pasa mistrzowskiego KPW może być bardzo niebezpieczny. Czy nadal jednak będzie w stanie dominować w ringu? Tym razem ma solidne wsparcie w postaci nie tylko Rosettiego, ale i także w postaci Roberta Stara, który musiał dołączyć do Kawalerii po ostatniej porażce z Kawalerem. Jak on sam się jednak na to zaopatruje? Czy będzie w stanie walczyć jak równi z równym z takimi osobami jak jego przyjaciele – Kamil Aleksander, David Oliwa i Boski  Ostrowski? Jedno trzeba przyznać. Konflikt na linii Kawaleria – Sojusz trwa już od bardzo dawna. Czy zakończy się na OldTown? Ciężko powiedzieć.

TYP: Kawaleria

I wreszcie walka wieczoru. Mistrz Kombat Pro Wrestling stanie po raz pierwszy w obronie swojego tytułu. Jego przeciwnikiem będzie Dom Taylor znany z występów w angielskich federacjach. Czy będzie to dla Corvusa mało znacząca przeszkoda przed Godziną Zero? A, może Taylor sprawi niespodziankę i zostanie nowym mistrzem sprawiając zarazem, że title run Węgra nie potrwa zbyt długo? Odpowiedź na te pytanie poznamy w sobotę, podczas gdy ci dwaj zawodnicy wagi ciężkiej dadzą z siebie maksimum możliwości!

TYP: Ron Corvus

Pamiętajcie jednak, że wstęp na show mają jedynie osoby posiadające wejściówkę na “OldTown Festival”! Jeśli zatem ich nie posiadacie a mimo wszystko macie zamiar przyjechać na galę KPW zapraszamy bardzo serdecznie na Godzinę Zero, która wybije 11 sierpnia w Gdyni! Bilety trafią do sprzedaży już wkrótce.