KPW Godzina Zero 2018: Zapowiedź

Już 11 sierpnia odbędzie się największa coroczna gala wrestlingu organizacji Kombat Pro Wrestling. Publiczność zgromadzona w gdyńskiej hali będzie mogła zobaczyć aktualnego mistrza KPW Rona Corvusa, Pięknego Kawalera, Biancę, Tristana Archera, mistrza KPW OldTown Grega, Fynna Freyharta, Roberta Stara, Kamila Aleksandra, czy byłego zawodnika WWE NXT Toma La Ruffę.

Oprócz standardowych walk nie zabraknie dodatkowych atrakcji takich jak Street Fight czy walka Siedmiu Wspaniałych z użyciem drabin.

Zobaczmy zatem jak prezentuje się pełna karta walk na te wydarzenie!

Człowiek Kawalerii vs Ulubieniec Publiczności. Tak w prosty sposób można jednym zdaniem opisać te zestawienie. Zdecydowanie sprawniejszy w ringu wydaje się być Oliwa, natomiast warunki fizyczne są po stronie Sawickiego. Jedno jest pewne – jeden i drugi nie odpuszczą, a wygra po prostu lepszy.

TYP: David Oliwa

Fynn Freyhart powraca do Polski, aby tym razem zmierzyć się z osobą, która charakterem jest do niego bardzo podobna. Nie wiemy jednak czy w związku z dołączeniem do Kawalerii, Star będzie inaczej zachowywał się w ringu lub poza nim. Być może Kawaler będzie nakazywał mu stosować nieczyste zagrania, które pomogłyby mu w zwycięstwie. Jak zatem poradzi sobie Niemiec z polskimi korzeniami? Łatwego zadania mieć nie będzie, aczkolwiek na pewno będzie stanowił mocne zagrożenie dla Roberta.

TYP: Robert Star

Na ostatniej Godzinie Zero, Bianca uległa Kat Von Kaige z Walii. Tym razem Polkę czeka wyzwanie prosto ze Szwecji. Sixt, bo o niej mowa zadebiutowała w ringu później niż Bianca, ale to ona ma więcej walk na swoim koncie. Ciężko więc przewidzieć kto odniesie zwycięstwo, ale pewne jest to, że Bianca musi zrobić wszystko, by ponownie nie zawieść swoich fanów.

TYP: Bianca

Chyba nikt nie spodziewał się Pięknego Kawalera w takim zestawieniu podczas największej gali roku. Sam zainteresowany jednak nie narzekał i już wysłał do swojego oponenta bardzo wyraźne ostrzeżenie. Należy nadmienić bowiem fakt, że walka ta będzie Street Fightem, więc teoretycznie może przenieść się w dowolne miejsca, a w użyciu mogą być przeróżne przedmioty. Czy młody i niedoświadczony Adam Bravo da radę byłemu mistrzowi KPW? Niestety, ale tutaj odpowiedź jest chyba jasna…

TYP: Piękny Kawaler

Na Grega czeka największe wyzwanie w dotychczasowej karierze. Naprzeciwko mistrzowi KPW OldTown stanie uczestnik pierwszej edycji WWE Cruiserweight Classic Tristan Archer. Zawodnik z Francji będzie chciał zdobyć mistrzostwo Grega i zrobić to w jak najefektowniejszym stylu. Fani na pewno staną po jego stronie i umówmy się, to on jest tutaj faworytem. Niemniej jednak znając Grega, posunie się on do wielu nieczystych zagrywek, które ostatecznie dadzą mu zwycięstwo. Kto wie… być może w walkę wmieszają się również pozostali członkowie Kawalerii?

TYP: Greg

Walka, która powinna skraść show. Mamy tu siedmiu utalentowanych zawodników z Polski, których celem jest zdobycie mistrzostwa Kombat Pro Wrestling. Kto z tej siódemki wydaje się być najgroźniejszy? Na pewno należy wymienić Molocha, nową postać w rosterze, który może tutaj wiele namieszać i w przyszłości być znaczącą osobą w KPW. Najbardziej doświadczony jest jednak Kamil Aleksander, były mistrz Do or Die Wrestling – pierwszej polskiej federacji wrestlingu. Wygrać mogą również Boski Ostrowski i Peter Pannache. Oczywiście reszta też ma szanse, natomiast to właśnie ta czwórka wydaje się być najpewniejsza i zapewne ktoś z nich odniesie zwycięstwo. Ciekawym aspektem jest jednak to, co byłoby gdyby to Rosetti sięgnął po kontrakt? Czy oddałby go Pięknemu Kawalerowi, liderowi stajni do której należy? Rozwiązań może być wiele, a posiadacz kontraktu tylko jeden. Wszystko okaże się w niedzielę.

TYP: Peter Pannache

Main Event godny dużej europejskiej federacji wrestlingu. Mistrz Kombat Pro Wrestling Ron Corvus stanie do walki z byłą gwiazdą WWE NXT oraz TNA, Tomem La Ruffą. Przez ostatnie lata Francuz znacznie poprawił swoją sylwetkę i sieje obecnie naprawdę duże spustoszenie w całej Europie. Co stanie się jednak, gdy na jego drodze stanie tuz z Węgier? Obaj panowie świetnie się znają z występów Francji, gdzie Corvus również jest mistrzem, natomiast w ringu przyjaźń się zakończy i opcje będą tylko dwie: Corvus nadal z pasem / La Ruffa nowym mistrzem. Która z nich jest bardziej prawdopodobna? Patrząc na zbliżone warunki fizyczne naprawdę ciężko przewidzieć. Pewne jest jednak to, że Węgier z polskimi korzeniami zrobi wszystko co w jego mocy, aby obronić swoje mistrzostwo.

TYP: Ron Corvus

Ostatnia kwestia również jest ciekawa. W zależności od tego kto wygra, czy posiadacz kontraktu postanowi zrealizować go jeszcze tej samej nocy? Co jeśli rzeczywiście wygra Rosetti i postanowi oddać swój kontrakt Pięknemu Kawalerowi? Czy wtedy będzie chciał wziąć rewanż za ostatnią galę i tym razem pokonać Rona Corvusa odbierając mu mistrzostwo KPW? Czy takim właśnie widokiem zakończy się tegoroczna Godzina Zero?

Pytań jest wiele, a odpowiedzi znajdziemy jedynie na miejscu w Gdyni. Zatem zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie 11 sierpnia… KPW Godzina Zero 2018… Nie może Was zabraknąć!  🙂