KPW Arena 8: Droga bez powrotu – Zapowiedź

Już dziś o godz. 19:00 w gdyńskiej Hali Gdyńskiego Centrum Sportu do akcji powrócą wrestlerzy Kombat Pro Wrestling. W ringu zobaczymy m.in. Pięknego Kawalera, Roberta Stara, czy Kamila Aleksandra. Pomimo kontuzji Bianci i odwołanego pojedynku o pas mistrzowski KPW, emocji na pewno nie zabraknie, a publiczność zgromadzona w hali zobaczy to czego oczekuje – sportowej rozrywki na najwyższym poziomie.

Zobaczmy zatem jak prezentuje się pełna karta walk na te wydarzenie:

No. 1 Contender’s Fatal 4 Way Match
Gracjan Korpo vs Kaszub vs Peter Pannache vs Boski Ostrowski

Walka o miano pretendenta do pasa mistrzowskiego KPW OldTown, który obecnie jest w posiadaniu Grega. Jeśli zatem Greg wygra dzisiejszą walkę wieczoru z Robertem Starem, a Kaszub wyjdzie zwycięsko z powyższego starcia czeka nas pojedynek członków Kawalerii. Pewniejszym zawodnikiem do wygrania wydaje się jednak Peter Pannache. Bowiem to właśnie on wygrał z Kaszubem na ostatniej gali Godzina Zero. Są jeszcze Gracjan Korpo i Boski Ostrowski. Obaj wydają się być także mocnym punktem tego zestawienia. Przypomnijmy, że Ostrowski jest byłym pretendentem do głównego tytułu KPW i ma za sobą walkę z Pięknym Kawalerem. Czy uda mu się zdobyć miano pretendenta także do pasa OldTown? Przekonamy się już za kilka godzin!

Singles Match
Kamil Aleksander vs David Oliwa

Kamil Aleksander jest na fali po zwycięstwie z Miką The Polish Punisherem. Obaj jednak zapowiadają pewnie zmiany. Czy będziemy ich świadkami już na dzisiejszej gali? Jak bardzo zmienią się Kamil i David, aby wyjść zwycięsko z ich batalii? Doświadczenie na pewno po stronie Aleksandra, wydawać by się jednak mogło, że Oliwa ma nieco lepsze wsparcie ze strony trójmiejskiej publiczności. Czy pomoże mu to w wygranej? A, może zmiana którą zapowiada sprawi, że fani się od niego odwrócą?

Tag Team Match
Mateusz Kowalski & Adam Bravo vs Sawicki & Rosetti

Tag Team Matche to rzadkość na galach Kombat Pro Wrestling, jednak zawsze dają niezwykłe emocje. Mateusz Kowalski i Adam Bravo to bardzo zdolni zawodnicy popisujący się efektownymi akcjami. Ich przeciwnicy mają zgoła odwrotny styl. Uznaje się ich raczej za brawlerów, zatem można stwierdzić, że będzie to walka stylów. Czy Bravo odniesie w końcu zwycięstwo? Na pewno choć jest to tylko Tag Team Match, wiele by mu to pomogło.

KPW OldTown Championship Match
GREG (c) vs Robert Star

Walka wieczoru, która co ciekawe nie będzie pojedynek o pas mistrzowski KPW. Stawką będzie natomiast drugie mistrzostwo Kombat Pro Wrestling – OldTown. Oponentem Grega został Robert Star i trzeba przyznać, że staje on przed niezwykłą szansą. Na Godzinie Zero wygrał z Anglikiem – Joey’m Ozbournem, więc jest tym na pewno bardzo mocno podbudowany. Greg z drugiej strony obronił swój pas w starciu z Niemcem – Fynnem Freyhartem. Jeśli natomiast trzeba byłoby na kogoś postawić, bardziej pewniejszy wydaje się Star. Pytanie zasadnicze – czy koło ringu Grega będzie wspomagać Kawaleria? Jeśli tak, wynik jest raczej znany. Jeśli nikt się nie pojawi, Star może już zacząć świętowanie. Oby jednak nie był za bardzo pewny, bo szybko może zostać sprowadzony na matę.

Na gali czeka nas także przemówienie mistrza KPW – Pięknego Kawalera. Jak wiemy, miał on stoczyć pojedynek z Biancą, zaś z powodu jej nieobecności, musi zdecydować się na inne rozwiązanie. Czy oprócz standardowej gadki, będzie także zadyma? Ciężko przewidzieć, zatem jeśli jesteś mieszkańcem Trójmiasta, pakuj się w samochód lub dowolny środek transportu i przekonaj się na własne oczy co takiego szykuje Piękny Kawaler!

Jak poinformowała organizacja, w sprzedaży będą koszulki KPW (czarne), Davida Oliwy i Roberta Stara, a także przypinki z logo gali. Wszystko w bardzo przystępnej cenie.

Wyniki z gali pojawią się niebawem!