The Real Bomb – Showdown: Współpraca z Kombat Pro Wrestling

Od 17 stycznia br. na naszym YouTube’owskim kanale pojawiały się tajemnicze zapowiedzi zwiastujące, że wkrótce wydarzy się coś niesamowitego.

Pierwsza zapowiedź zawierała jedynie datę – 27 stycznia 2017 roku:

W drugiej pojawiła się godzina:

A, za trzecim razem informacja o wydarzeniu live, do którego link podaliśmy w opisie:

Czwarta zapowiedź wywołać mogła największe spekulacje, gdyż zdradziliśmy w niej, że chodzić będzie o polską scenę wrestlingu:

W ostatniej zaś, która pojawiła się na kilka godzin przed rozpoczęciem live’a, mogliście zobaczyć kilka zdjęć z gal MZW jak i KPW z grafiką specjalną “MZW vs KPW”:

Udostępniane przez nas powyższe zapowiedzi w różnych mediach społecznościowych oraz forach internetowych wywołały dość żywą dyskusję, ale piątkowa niespodzianka chyba się udała, gdyż nikomu nie udało się odgadnąć co kryje się za The Real Bomb.

Gdy, jednak doszło już do chwili w której karty musiały zostać odkryte, oficjalnie ogłosiliśmy współpracę z Kombat Pro Wrestling. Jest to kolejna po Maniac Zone Wrestling, organizacja pro wrestlingu w Polsce i bardzo cieszy nas fakt, że możemy z nią współpracować. Do największych gwiazd KPW z całą pewnością należą Piękny Kawaler (który co warto podkreślić, posiada pas mistrzowski KPW), Robert Star, Bianca, Boski Ostrowski, czy też Kamil Aleksander z którym mieliśmy przyjemność porozmawiać w wspomniany piątkowy wieczór.

Moment ten był też o tyle szczególny, że oprócz ogłoszenia naszej współpracy z Kombat Pro Wrestling, na livie chwilę po Kamilu, zjawił się także przedstawiciel MZW – Asmund. Wspólnie uchybiliśmy rąbka tajemnicy jak wygląda polska scena zza kulis i udowodniliśmy tym samym, że w Polsce żadnej większej wojny pomiędzy organizacją z Północy i Południa nie ma.

Dla tych, którzy przegapili The Real Bomb – Showdown, gorąco zapraszamy, aby obejrzeli je w każdej wolnej chwili:

Wyszedł z tego naprawdę fajny materiał świetnie obrazujący polską scenę wrestlingu. Raz jeszcze chcielibyśmy podziękować Kamilowi Aleksandrowi i Asmundowi za wzięcie udziału w tym co by nie było przełomowym projekcie, a my od siebie możemy jedynie obiecać, że godnie będziemy promować polski wrestling… cały… polski wrestling 🙂

  • Kombat Pro Wrestling

Strona www: http://kpwrestling.pl/

FanPage: https://www.facebook.com/kpwrestling

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCcOCNMnHr5KPuAvYQvWT8Eg

  • Maniac Zone Wrestling

Strona www: http://maniaczonewrestling.pl/

FanPage: https://www.facebook.com/ManiacZoneWrestling/

YouTube: https://www.youtube.com/user/ManiacZoneWrestling