KPW Arena 7: Wysoka Stawka – Zapowiedź

Już dzisiaj po raz kolejny w Gdyni i po raz kolejny w klubie Atlantic miejsce będzie mieć niesamowite widowisko. Mowa oczywiście o gali Kombat Pro Wrestling, a dokładniej kolejnej edycji z cyklu “KPW Arena”. Tym razem będzie to już siódme takie wydarzenie, a w grę wchodzi naprawdę wysoka stawka! Zobaczcie jak prezentuje się karta walk 🙂

Powracający po kontuzji Robert Star stanie do walki z Victorem Rosetti, który pomimo tego, że wyrobił już sobie nazwisko w KPW, cały czas musi udowadniać, że stać go na dużo więcej.

Następna walka to pojedynek dwóch różnych stylów. Po jednej stronie Mateusz Kowalski, znany high flyer jeszcze za czasów DDW, po drugiej zaś mierzący prawie 2 metry walczący w białej koszuli Gracjan Korpo. Który z nich okaże się lepszy? Z pewnością będzie to ciekawe starcie!

Nie może zabraknąć również walki wieloosobowej i taką też będzie Tag Team Match z udziałem ludzi Kawalerii. Ich przeciwnikami będą charyzmatyczni i uwielbiani przez publiczność Peter Pannache i Dawid Oliwa.

Tuż przed walką wieczoru, zgromadzona publiczność będzie miała okazję zobaczyć starcie doświadczenia z młodością. Jeden z najbardziej doświadczonych polskich wrestlerów i pierwszy w historii polski mistrz Kamil Aleksander stanie na drodze Adama Bravo, który na ostatniej gali przegrał z Sawickim i teraz chce odbudować swój wizerunek.

Main Eventem będzie zaś pojedynek o pas mistrzowski KPW. Obecny mistrz Piękny Kawaler zawalczy z Boskim Ostrowskim. Fani Kombat Pro Wrestling w większości stawiają na samozwańczego Pięknego Kawalera, jednak są też tacy, którzy wierzą w zwycięstwo Ostrowskiego. Czy uda mu się, więc powstrzymać jedynego niepokonanego w KPW wrestlera? Odpowiedź już za kilka godzin!

Gala odbędzie się w klubie Atlantic Gdynia.
Adres – ulica 3 maja 28, 81-001 Gdynia.
Start – godzina 18:00.
Wstęp od 17:45.

Ceny biletów:
-Normalny 25 zł
-Ulgowy 15 zł

Ze względu na prezentowane treści, widzowie poniżej 14 roku życia mogą wziąć udział w gali, w towarzystwie osoby pełnoletniej.