Becky Lynch wystąpi na poniedziałkowym RAW, Mojo Rawley o przyszłości Gronka w WWE, Randy Orton vs Mustafa Ali na SmackDown

» Stephanie McMahon zaprosiła Becky Lynch do występu na poniedziałkowym odcinku WWE Monday Night RAW. Na obecną chwilę nie wiadomo, co Stephanie zaplanowała dla swojego gościa.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Becky, która brzmiała następująco:

“Tak, dziękuję Ci, ale i tak bym przyjechała”.

Dzień po gali WWE Royal Rumble, Becky Lynch pojawiła się na RAW i wyzwała obecną RAW Women’s Champion Rondę Rousey do walki na WrestleManii 35.

“The Man” na swoim profilu na Twitterze udostępniła także gif WWE RAW Women’s Champion z napisem “Właśnie usłyszałam, że The Man w tym tygodniu powraca na RAW”.

» WWE Superstar Mojo Rawley udzielił wywiadu dla TMZ Sports, w którym wypowiedział się na temat potencjalnego przejścia Gronka do WWE:

“Wiem tylko, że cokolwiek zrobi lub, co teraz robi będzie dla niego najlepsze. On pracuje bardzo ciężko, więc zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Wiem, że Gronk nie zapląta sobie głowy swoją przyszłością, ponieważ skupia się na Superbowl. Jeśli przyszedł by do WWE, to byłbym bardzo szczęśliwy. On musi zrobić, to co dla niego najlepsze, a teraz najlepsze dla niego będzie wygranie Superbowl. Nie jest łatwo wejść do sportu i być niesamowitym”.

» Federacja WWE poinformowała, że na wtorkowym SmackDown dojdzie do konfrontacji z udziałem Randy’ego Ortona oraz Mustafy Aliego. Ta dwója weźmie udział także w WWE Championship Elimination Chamber Matchu podczas gali Elimination Chamber. Odbędzie się ona 17 lutego w Houston. Poniżej przedstawiamy wydarzenia, które będą miały miejsce na niebieskiej tygodniówce:

* Daniel Bryan vs. Jeff Hardy
* Gallows & Anderson vs. Rusev (w/ Lana) i Shinsuke Nakamura
* Randy Orton vs. Mustafa Ali