Darren Young wkrótce w ROH lub NJPW?, Kiedy Dakota Kai powróci do ringu WWE?, Mustafa Ali opowiada o ostatnim SmackDown

» Były WWE Superstar Darren Young wystąpił w najnowszym podcaście The Roman Show, w którym wypowiedział się na temat swojej przyszłości zaznaczając, że chciałby występować w federacji Ring of Honor, bądź New Japan Pro Wrestling:

“Rok 2018 spędziłem na mówieniu wielu ciekawych rzeczy. Bardzo mało rzeczy było związanych z wrestlingiem, ale rok 2019 będzie dla mnie czymś wielkim… Mam nadzieję, że otrzymam szansę na występ w Ring of Honor lub New Japan Pro Wrestling. Niedawno byłem w WWE w L.A i dowiedziałem się, że drzwi dla mnie są cały czas otwarte. Więc kto wie, co wydarzy się w 2019 roku. Może zostanę ambasadorem, a może kimś innym”.

» W tym miesiącu podczas jednego z live eventów organizowanych w Green Bay odbył się 6-osobowy tag team match. Dakota Kai w trakcie walki nabawiła się kontuzji kolana, a następnie wyjechała na wakacje do Nowej Zelandii. Wrestlerka za pośrednictwem Twittera udostępniła zdjęcie przedstawiające siebie chodzącą po plaży. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy Dakota będzie mogła powrócić do wrestlingu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

☀️?

Post udostępniony przez dakota ☁️ イーヴィー (@dakotakai_wwe)

» Mustafa Ali udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat współpracy z AJ Stylesem podczas ostatniego odcinka SmackDown:

“Połączyłem siły z AJ Stylesem w starciu z Danielem Bryanem oraz Andrade Cien Almasem. Czekam tylko na przebudzenie – Powiedział Ali. Tydzień, w którym mierzysz się z Danielem Bryanem, a następnie współpracujesz z AJ Stylesem jest czymś niesamowitym, czymś najlepszym na świecie. Byłem w ringu z najlepszymi na świecie. Chcę być tak dobry jak oni i czuję, że mogę taki być i przebywać z nimi na jednym ringu. To dla mnie bardzo fajny moment. Oglądam tych gości przez cały czas i bardzo ich podziwiam. Nawet ich podziwiałem, kiedy przebywali na scenie niezależnej, gdzie byli gwiazdami”.