Uwaga na Spoilery! Plany dotyczące gwiazd NXT pracujących dla RAW oraz SmackDown, Z kim zmierzy się Shane McMahon na WM 35?, Kim byli ochroniarze Batisty na RAW?

» Pojawiły się kolejne spekulacje odnośnie powołań gwiazd występujących w NXT, które regularnie pojawiają się na RAW oraz SmackDown. Prawdopodobnie po WrestleManii 35 odbędzie się Superstar Shake-up, po którym takie gwiazdy jak Ricochet , Aleister Black, EC3, Nikki Cross, Heavy Machinery, Lacey Evans, Johnny Gargano i być może kontuzjowany NXT Champion Tommaso Ciampa oficjalnie zostaną przydzieleni do głównego rosteru. Ricochet w wywiadzie dla WPSD wspomniał, że po WrestleManii wciąż będzie pojawiał się na RAW oraz SmackDown, lecz najprawdopodobniej zostanie przydzielony tylko do głównego rosteru.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live, Shane McMahon poinformował, że zmierzy się z The Mizem podczas WrestleManii 35, która odbędzie się w kwietniu. Warto przypomnieć, że na FastLane, Shane McMahon przeszedł heel turn atakując Miza oraz jego ojca. Ta sytuacja miała miejsce po przegranej konfrontacji z The Usos o SmackDown Tag Team Championship.

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW odbył się segment z udziałem Batisty. Niektórzy z niezależnych wrestlerów pojawili się w roli osobistych ochroniarzy, a byli nimi między innymi: John Rodin, Chris LeRusso, Benjamin Boone, Victor Benjamin oraz László Árpád, z którym w 2016 roku został przeprowadzony wywiad przez jednego z naszych redaktorów. Po segmencie dowiedzieliśmy się, że na WrestleManii dojdzie do konfrontacji z udziałem Triple H i Batisty w No Holds Barred Matchu.