Dash Wilder dementuje plotki o zwolnieniu z WWE, Kurt Angle dziękuje fanom za wsparcie, Lana vs Asuka na WrestleManii 35?

» Dash Wilder udzielił wywiadu dla Mirror Online, w którym wypowiedział się na temat pogłosek mówiących o prośbie The Revival o zwolnienie z WWE:

“Nie zamierzam się wypowiadać w tej sprawie, ponieważ ktoś się pogubił w tłumaczeniu naszych słów. Były pewne rzeczy, które wydarzyły się w WWE, ale nie sądzę, aby ludzie znali całą historię. Nie sądzę, aby ta sytuacja źle wpłynęła na członków The Revival, ponieważ lubimy się gniewać, co dodaje nam więcej paliwa do ognia. Zamierzamy się dobrze bawić z internetem, ponieważ ludzie w nim nie wiedzą, co się dzieje, więc nie zamierzamy komentować ich plotek”.

» WWE Hall of Famer Kurt Angle za pośrednictwem Instagrama podziękował fanom z Pittsburgha za wsparcie, jakie otrzymał podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW, gdzie ogłosił datę przejścia na emeryturę. Angle również podziękował Apollo Crewsowi za współpracę w ostatnim pojedynku dla czerwonej tygodniówki:

“Chcę podziękować mojemu rodzinnemu miastu Pittsburghowi za niewiarygodne przyjęcie oraz wsparcie, jakie otrzymałem na RAW. Nie mogłem wymyślić lepszego sposobu na ogłoszenie dotyczące przejścia na emeryturę. Chciałbym podziękować @apollowwe za wejście na ring ze mną po raz ostatni w Pittsburghu. Niezależnie od tego, kim będzie mój przeciwnik na WrestleManii, czuję, że wygrałem swój pożegnalny mecz, ponieważ wiem, iż każdy fan WWE będzie mi kibicował. Jestem bardzo wdzięczny za możliwość prowadzenia niesamowitej kariery, którą miałem, ale nadszedł czas, abym ustąpił i zrobił kolejny krok. WrestleMania będzie dla mnie bardzo emocjonującą nocą, ale będę się cieszył każdą sekundą. Dziękuję WWE Universe.#itstrue”

Jednym z faworytów do walki z Kurtem Angle na WrestleManii 35 jest Lider Cenation, czyli John Cena podają zagraniczne media. Sam Kurt w ostatnim wywiadzie wyjawił, że chciałby zmierzyć się z: Johnem Ceną, AJ Stylesem, Samoa Joe, Drew McIntyre, Baronem Corbinem lub Bobbym Lashleyem.

» WWE SmackDown Women Lana wypowiedziała się na temat kontuzji nogi, przez co nie jest w stanie pojawić się w ringu WWE:

“Jeszcze raz zamierzam się do Was zwrócić. Tak to jest uraz. Zdałam sobie sprawię, że jest wiele rzeczy, o których chciałabym porozmawiać, ale najważniejsze jest to, że byłam bardzo głupia. Podobno rodzina McMahonów – Shane, Stephanie, Vince oraz Triple H sprawują władzę w federacji, ale to Mandy Rose jako pierwsza poinformowała o jej walce z Asuką na FastLane. Tak więc ogłaszam, że zmierzę się z Asuką na WrestleManii 35 o SmackDown Women’s Championship i zostanę mistrzynią”.