Szczegóły nowych kontraktów Kanellisów w WWE, Kiepska frekwencja na Stomping Grounds, Poszczególne ratingi wydarzeń wrestlingowych

» Ostatnio informowaliśmy Was o podpisaniu kontraktów z WWE przez Mike’a Kanellisa oraz jego żonę. Wiele źródeł potwierdziło, że małżeństwo podpisało pięcioletnie umowy, które wygasną w czerwcu 2024 roku. Dave Meltzer zauważył, że Mike i Maria otrzymają dużą podwyżkę, dzięki nowym kontraktom. WWE stara się utrzymać jak najwięcej gwiazd, tylko po to, aby nie wzmocniły one konkurencji, czyli All Elite Wrestling.

» Ticketmaster UK informuje, że bilety na specjalny event WWE NXT UK TakeOver zostały już niemalże wyprzedane, czego nie można powiedzieć o zbliżającej się gali WWE PPV Stomping Grounds. Show odbędzie się w Tacoma Dome, a oficjele WWE chcą “wstrząsnąć” kartą pojedynków, tak aby zachęcić większą ilość fanów do przybycia na arenę. Poniżej przedstawiamy screen z tabeli prezentującej miejsca siedzące na arenie:

» Poniżej przedstawiamy cotygodniowe ratingi pod względem oglądalności poszczególnych wydarzeń wrestlingowych przez fanów z Wielkiej Brytanii.

RAW obejrzało – 63.100 widzów
SmackDown obejrzało – 38,790 widzów
MLW Fury Road obejrzało – 14.300 widzów
Smash Wrestling obejrzało – 15,500 widzów
TNA Greatest Matches obejrzało – 9.900 widzów