Jon Moxley vs Big Cass na scenie niezależnej, Batista o botchu podczas segmentu z Triple H, Tajemniczy partner The Lucha Brothers na AEW Fyter Fest

» Jon Moxley odpowiedział na otwarte wyzwanie Big Cassa oraz Enzo Amore podczas weekendowego eventu organizowanego przez federację Northeast Wrestling w Jackson. To doprowadziło do zwycięstwa Moxleya w konfrontacji z Big Cassem po wykonaniu Dirty Deeds. Enzo Amore za pośrednictwem Instagrama skomentował występ byłych gwiazd WWE na scenie niezależnej:

„Jon Moxley był współlokatorem @bigcasswwe, kiedy zostałem zatrudniony przez WWE… 7 lat później @realfreeagentz stał się pretendentem w Madison Square Garden…#caZXL mógł zdobyć L, ale każdy zwycięzca jest przegrany”.

» Były WWE Superstar Batista wystąpił gościnnie w podcaście Chrisa Van Vlieta, w którym wypowiedział się na temat botcha podczas proma wygłoszonego przed walką z Triple H na WrestleManii 35:

„To dziwne, ponieważ gdzieś tam w zdaniu miało pojawić się takie coś – Daj mi, to czego chcę, ale tak naprawdę źle zrozumieliśmy się. Po segmencie nie rozmawiałem z nikim o tym. To nie była część storyline’u. Były pewne rzecze, które miały pojawić się w promocji mojej walki z Triple H, ale to był botch z mojej strony, więc Hunter postanowił ciągnąć segment dalej, w taki sposób aby nikt się nie połapał. Kiedy stałem przy ringu WWE, to nie mogłem się cofnąć i dlatego z coraz to większym przekonaniem mówiłem, co chciałem”.

» The Laredo Kid został ogłoszony jako tajemniczy partner Reya Fenixa i Pentagona Jr w sześcioosobowym starciu z The Elite podczas AEW Fyter Fest. Show odbędzie się 29 czerwca w Daytona Beach na Florydzie. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki na to wydarzenie:

Hardcore Match
Jebailey vs. Michael Nakazawa

The Elite (The Young Bucks and Kenny Omega) vs. Rey Fenix, Pentagon Jr. i Laredo Kid

Cody Rhodes vs. Darby Allin

Jon Moxley’s AEW in-ring debut vs. Joey Janela

„Hangman” Adam Page vs. MJF vs Jungle Boy vs. Jimmy Havoc

Nyla Rose vs. Riho vs. Yuka Sakazaki

Christopher Daniels vs. Cima