Jon Moxley o powrocie chęci do wrestlingu po odejściu z WWE, Tye Dillinger o kulisach odejścia z WWE, TJP komentuje powstanie All Elite Wrestling

» Jon Moxley udzielił wywiadu dla TMZ Sports, w którym wypowiedział się na temat “powrotu do wrestlingu” po odejściu z WWE:

“Mniej więcej w ubiegłym miesiącu powróciła moja chęć do wrestlingu. Ostatnie tygodnie były naprawdę świetne, po prostu czułem się, jak profesjonalny wrestler. Właśnie wróciłem z Japonii, gdzie miałem dwa udane eventy dla New Japan Pro Wrestling. Czuję, że znowu mam 18 lat. Znowu jestem jak małe dziecko. Jestem tak podekscytowany przyszłością, że będę mógł walczyć do setki”.

» Shawn Spears wypowiedział się na temat nieodpowiedniego wykorzystania jego osoby przez WWE:

“Nie było jednego konkretnego pomysłu, tylko kombinacja straconych chwil. Wielu facetów jest wybieranych przed czasem zanim się ukształtują. Moja popularność była bardzo wielka podczas pobytu w NXT i każdy wiedział kim jest Perfect 10. W głównym rosterze byłem przez dwa lata i nigdy nie zostałem odpowiednio wykorzystany. Uważam, że najlepszą rzeczą, która przytrafiła mi się w WWE, to walka z AJ Stylesem oraz Baronem Corbinem. Wszyscy myśleli, że nasz konflikt rozwinie się, ale niestety oficjele WWE zmienili swoje plany, tak jak mieli to w zwyczaju”.

» Były WWE Superstar TJP udzielił wywiadu dla Wrestling Epicenter, w którym wypowiedział się na temat All Elte Wrestling:

“Myślę, że powstanie AEW jest świetnym ruchem. Jestem podekscytowany z wielu różnych powodów. Nick i Matt Jackson to moi dobrzy znajomi, pochodzimy z tego samego miejsca i cieszę się z powrotu do niezależnych federacji. Cody jest także dla mnie jak rodzina i jest on doskonałym wykonawcą oraz administratorem, który ma wiele do zaoferowania. Pamiętam, że w wieku 17, 18 lat zostałem zatrudniony przez federację New Japan Pro Wrestling, gdzie pracowałem w Tokyo Dome, a następnie w CMLL. Cieszy mnie szybki rozwój AEW i mam nadzieję, że chłopaki będą odpowiednio prowadzić tą federację”.