Braun Strowman o walce z Brockiem Lesnarem, Cody Rhodes odnośnie porady od Brandi, Jon Moxley w najbliższym Talk Is Jericho?

» Braun Strowman udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat Brocka Lesnara:

“Brock Lesnar jest jedynym człowiekiem, który nie został odliczony po Powerslamie od Brauna Strowmana. Przyszedłem tutaj, aby zostać mistrzem. Nie przyszedłem do WWE, aby być konkurencją, chcę przejąć kontrolę i to jest mój cel i musi się niedługo przydarzyć, gdyż to kwestia czasu. Zmniejszyłem się, pojawiałem się tu i ówdzie, ale to nie powstrzymało mnie od chęci walki i zamierzam dostać się na szczyt i godnie reprezentować firmę”.

» Cody Rhodes wypowiedział się na temat Brandi Rhodes, od której otrzymał bardzo ważną radę:

“Jestem w małżeństwie międzyrasowym i nauczyłem się wiele, czego nigdy bym nie poznał. Kiedyś powiedziałem mojej żonie, że nie widzę jej koloru skóry, a ona odpowiedziała, że w takim razie nie widzę jej doświadczenia. Pomyślałem, że nie mogę w taki sposób mówić i to była jedna z cennych odpowiedzi. Jestem dumny z rosteru AEW, ponieważ będziemy promować wrestlerów w jak najlepszy sposób. U nas chodzi o wrestling, a nie tylko o rozrywkę”.

» Fani wrestlingu wciąż rozmawiają na temat pojawienia się Jona Moxleya na gali Double Or Nothing organizowanej przez federację All Elite Wrestling. Chris Jericho, który został zaatakowany przez wrestlera został zapytany przez jednego z użytkowników Twittera, o to kiedy Moxley będzie gościem Talk Is Jericho. Y2J szybko odpowiedział, że być może Jon będzie gościem jego środowego podcastu: