Obszerna wypowiedź Cody’ego Rhodesa po Double Or Nothing, Chris Jericho o odejściu z WWE i pracy w AEW, Adam Page o zrujnowanym momencie z WWE Hall of Famerem

» W tym momencie numerem jeden na YouTubie są materiały z udziałem federacji All Elite Wrestling, a dokładniej Cody’ego Rhodesa, który udzielił wywiadu po gali Double Or Nothing. Wywiad zamieścił Chris Van Vliet na swoim oficjalnym koncie i osiągnął on ponad 454 tysiące wyświetleń. W nagraniu Rhodes wyjaśnia więcej o swoim wejściu, które było nawiązaniem do WWE COO Triple H, kontrakcie Jona Moxleya z AEW, walce ze swoim bratem Dustinem, ocenie programu telewizyjnego AEW oraz swoim pobycie w WWE:

» Po gali AEW Double Or Nothing, Chris Jericho wypowiedział się na temat konfrontacji z Kennym Omegą, początku federacji AEW, wejściu Cody’ego oraz harmonogramu w AEW i odejściu z WWE:

„Wydaje mi się, że sobotnie show naprawdę przyczyniło się do dobrego początku All Elite Wrestling. Jesteśmy legalnym pretendentem w walce z każdą inną firmą wrestlingową, która istnieje na świecie. Nie jestem pewien, czy widziałem wejście Cody’ego, ponieważ byłem zbyt zajęty przygotowywaniem się do pojedynku, ale po raz kolejny udowodnił, że ma świetne pomysły. Kompilacja mojej walki z Kennym była świetna. Podobał mi się nasz pojedynek, ale czasem nie lubię z nim walczyć, bo to boli. Po czterech miesiącach oczekiwania, wszyscy dostali to, czego oczekiwali i jeszcze więcej. Czasami ludzie zapominają, że wrestling to sport kontaktowy i nie jestem w stanie powiedzieć, co wydarzyło się z nosem Kenny’ego. Wiem, jak wygląda mój harmonogram, ponieważ mam go zamieszczonego w kontrakcie. Wszystko, co robię w AEW jest dla mnie ważne i kiedy pojawię się w telewizji, będzie to miało jakiś ważniejszy powód. Jestem podekscytowany moim kolejnym występem w ringu AEW. W 2016 roku w WWE miałem najlepszy feud w swojej historii razem z Kevinem Owensem, który zakończyliśmy na WrestleManii. Wtedy wiedziałem, że muszę odejść. Nasza walka powinna być main eventem tego wydarzenia”.

» Alicia Atout była obecna na backstage’u podczas sobotniej gali All Elite Wrestling „Double Or Nothing”. W poniżej zamieszczonym materiale wideo widzimy jej rozmowę z Adamem Pagem o tym, w jaki sposób MJF zrujnował moment z WWE Hall of Famerem Bretem Hartem: