Chris Jericho chce CM Punka w AEW, Eli Drake wystąpi na Impact Rebellion?, Kto zainspirował Mia Yim?

» Chris Jericho udzielił wywiadu dla Express.com, w którym wypowiedział się na temat chęci sprowadzenia CM Punka do AEW, ponieważ widać, że on wciąż interesuje się wrestlingiem:

„To dość oczywista odpowiedź. Nie wiem, czy chciałbym się zmierzyć z CM Punkiem, ale jeśli zdecyduje się on na powrót do wrestlingu, to federacja All Elite Wrestling będzie dla niego idealnym miejsce. On jest byłym mistrzem WWE, a także ma za sobą przygodę z UFC oraz MMA, więc wszystko jest możliwe. W wrestlingu nie ma niczego pewnego”.

» W tym miesiącu federacja Impact Wrestling poinformowała o zakończeniu współpracy z byłym Impact World Championem Eli Drakem ze względu na naruszenie roszczeń zawartych w kontrakcie. Jak się okazało Drake za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie z Toronto, czyli miejsca, w którym odbędzie się Impact Rebellion PPV. Tak więc istnieje spora możliwość, iż zobaczymy go na niedzielnym show.

» WWE NXT Star Mia Yim za pośrednictwem Twittera odpowiedziała na pytanie użytkownika odnośnie jej inspiracji. Wrestlerka podała kilka nazwisk, dzięki którym jej przygoda z wrestlingiem nie miałaby sensu:
Low-Ki, Aja Kong, Gail Kim, Manami Toyota oraz Taijiri.