Christian chwali Randy’ego Ortona, Walka PAC vs Adam Page odwołana na Double Or Nothing, Emisja live eventu NXT w WWE Network

» Christian udzielił wywiadu, w którym wyjawił, że jego ulubionym rywalem był Randy Orton:

„SmackDown utraciło wiele talentów, które zostały przeniesione na RAW. Myślę, że w tym czasie ja i Randy byliśmy najbardziej utalentowanymi facetami, którzy próbowali podbudować młodszych facetów. Problem polegał na tym, że Viper stał się faworytem, więc ktoś musiał się odwrócić, przejść tak zwany heel turn i wypadło na mnie. Byłem bardzo wdzięczny WWE za możliwość współpracy z Randym, ponieważ w 2011 roku mieliśmy najlepszy wspólnie spędzony okres w WWE, o czym świadczy jakość oraz ilość naszych meczów”.

» Wczoraj Adam Page pojawił się na evencie organizowanym przez federację Wrestle Gate Pro w Nottingham, aby zmierzyć się z byłym WWE Cruiserweight Championem i odpowiedzieć na jego open challenge. Zwycięzcą konfrontacji został Adam Page, który przegrał przez dyskwalifikację, a po walce PAC poinformował, że nie pojawi się na AEW Double Or Nothing. Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że ta walka zostanie wyemitowana na kanale federacji AEW, więc fani będą mogli obejrzeć sobie starcie dwóch wielkich gwiazd. Na obecną chwilę nie wiadomo, kto będzie przeciwnikiem Page’a na pierwszym pokazie AEW. Sporo osób uważa, że może, to być część storyline’u.

» Wczoraj w Bel Air w Maryland odbył się live event z udziałem gwiazd WWE NXT. Kilka walk z tego wydarzenia zostanie wyemitowanych w sieci WWE Network. Tak prezentują się wyniki eventu:

* The Street Profits def. Dan Matha i Riddick Moss (w/Robert Strauss)

* Damien Priest def. Keith Lee

* NXT Women’s Champion Shayna Baszler def. Kacy Catanzaro

* KUSHIDA def. Drew Gulak

* Danny Burch i Oney Lorcan def. Roderick Strong & Kyle O’Reilly

* Io Shirai i Candice LeRae vs. Marina Shafir i Jessamyn Duke – No Contest po ingerencji ze strony Shayny Baszler

* NXT North American Champion Velveteen Dream def. Adam Cole i Matt Riddle