Dlaczego Harper wciąż jest w WWE?, Chris Jericho na temat dołączenia do AEW, Lista niezapomnianych walk na NXT TakeOver

» W tym miesiącu 39-letni Harper poprosił WWE o zwolnienie, ponieważ doszedł do wniosku, że nadszedł czas do wykonania kolejnego kroku w swojej karierze. Jak się okazało WWE nie zaakceptowało prośby wrestlera i w dodatku jego kontrakt został przedłużony o sześć miesięcy ze względu na czas, kiedy zmagał się z rehabilitacją nadgarstka. Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio wyjawił, że Vince McMahon nie zamierza nikogo wypuszczać z WWE, ponieważ nie zamierza wzmacniać innych federacji. Jak się okazało osobą odpowiedzialną za wpłynięcie na decyzję prezesa WWE o pożegnaniu się z Goldustem był Triple H.

» Chris Jericho udzielił wywiadu dla Cheddar, w którym wypowiedział się na temat dołączenia do All Elite Wrestling:

„To coś, co nie wydaje mi się, żeby mogło się powtórzyć. To firma zaczynająca od zera, składająca się z grupy facetów, którzy podróżowali po całym świecie stając się popularni i najlepsi. Wystarczy połączyć ich z rodziną, która ma dużo pieniędzy i pasję do wrestlingu + świetną ofertę telewizyjną. Myślę, że to było właściwe posunięcie z mojej strony, więc zamierzam zrobić coś czego nie robiłem do tej pory”.

» WWE na swoim oficjalnym kanale na YouTubie zamieściło listę 5 niezapomnianych pojedynków, które miały miejsce podczas wydarzenia NXT TakeOver. Tak prezentuje się następujące zestawienie:

Lars Sullivan vs. Kassius Ohno (TakeOver: WarGames – 2017),

The Ascension vs. Kalisto & El Local (TakeOver – 2014),

Ember Moon vs. Billie Kay (TakeOver: Brooklyn II – 2016),

Kassius Ohno, Roderick Strong, Ruby Riott i Tye Dillinger vs. Sanity (TakeOver: Orlando – 2017),

Tyler Breeze vs. Jushin „Thunder Liger” (TakeOver: Brooklyn – 2015).