Seth Rollins wystąpił na scenie niezależnej, WWE SmackDown Women kontuzjowana?, KUSHIDA opowiada o pracy w WWE

» WWE Universal Champion Seth Rollins pojawił się w Walcott Coliseum na evencie organizowanym przez federację SCW Pro. Warto przypomnieć, że w tej federacji swoją karierę z wrestlingiem rozpoczął obecny mistrz Universal. Seth oraz jego przyjaciel Marek Brave posiadają Black & Brave Wrestling Academy w Davenport, gdzie trenują adeptów dla SCW Pro.

» Na Hawajach trwają nagrania do 9 sezonu WWE Total Divas, więc takie wrestlerki jak Carmella, Natalya, Naomi oraz Liv Morgan chwalą się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych. Niespodziewanie Liv Morgan wyjawiła, że złamała palec w stopie w momencie, kiedy tańczyła na słupie do striptizu. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Liv Morgan żartowała, czy naprawdę doznała urazu. Warto przypomnieć, że została ona przeniesiona na SmackDown Live podczas Superstar Shake-Up, lecz jeszcze nie pojawiła się na tygodniówce. Jeśli dowiemy się czegoś więcej w tej sprawie, to od razu Was o tym poinformujemy.

» W tym miesiącu swoją przygodę z WWE NXT rozpoczął KUSHIDA. Wrestler za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat przeprowadzki do Stanów oraz rozpoczęcia pracy w WWE:

“Minął miesiąc odkąd przeniosłem się na Florydę. Spoglądając wstecz na ten miesiąc, to muszę stwierdził, że spędziłem sporo czasu na pewnych rzeczach. Byłem w stanie, w którym nie rozumiałem nowego środowiska, jedzenia, mieszkania, angielskiego, meczów, ale czuję, że jest coraz lepiej. W dni powszednie treningi odbywają się w WWE Performance Center. Rozpocząłem naukę języka angielskiego z osobistym nauczycielem. Weekendy są pełne live eventów. Codziennie jestem zdesperowany, aby przetrwać cały dzień i pchać się w górę. Tak wygląda życie w NXT. W branży mamy adeptów z całego świata, których nigdy nie miałem okazji spotkać, a także gwiazdy, z którymi mierzyłem się w przeszłości. 28/8/2019 nastąpi nowa era- KUSHIDY”.