Seth Rollins komentuje występ na live evencie NXT, Ulubiony moment z debiutu Kurta Angle, Szczegóły nowej platformy Impact Plus

» WWE Universal Champion Seth Rollins zaskoczył fanów w Davenport, gdyż pojawił się na jednym z weekendowych live eventów WWE NXT. Wrestler za pośrednictwem Twittera wyjawił, że ostatni miesiąc wypełnił go wieloma chwilami, których z pewnością nie zapomni i będą trwały one przez całe życie. #InspireSomething.

» WWE Hall of Famer Kurt Angle za pośrednictwem Instagrama opublikował najlepsze momenty ze swojego debiutanckiego roku w świecie profesjonalnego wrestlingu. Kurt wyjawił, że jednym z jego ulubionych momentów było wykonanie Angle Slam na 80-letniej Mae Young. Wrestler wyjaśnił, że nigdy nie spotkał człowieka ciężej pracującego od niego.

» Federacja Impact Wrestling poinformowała o otwarciu nowej platformy streamingowej o nazwie “Impact Plus”, która będzie dostępna od 1 maja. Usługa ta zawierać będzie bibliotekę promocyjną oraz ekskluzywne wydarzenia. Ma ona zastąpić GWN Streaming Service. Z pewnością więcej informacji w tej sprawie poznamy w przyszłym tygodniu.